Ляшко заявляє, що його намагалися купити

Представник БЮТ Олег Ляшко заявляє: сьогодні йому пропонували 20 млн. дол., щоб він відкликав свій підпис під коаліційною угодою БЮТ і НУ-НС.

Олег Ляшко, Юрій Кармазін
УНІАН
За словами Олега Ляшка, Партія регіонів пропонує гроші через третіх осіб.
”Сьогодні перед ефіром в мене відбулася зустріч, на якій людина запропонувала мені 20 млн. доларів за те, що я відкличу свій підпис під коаліційною угодою. Ставки ростуть”, - зауважив Олег Ляшко в ефірі "5-го каналу". Він відмовився відповідати, хто саме йому пропонував гроші.

"Регіони роблять ці пропозиції через оточення. Вони роблять це через найближчих друзів. Ця людина не член БЮТ, він позапартійний", - сказав Ляшко. 

"Він мені сьогодні сказав: "Я розумію, що тобі це казати не варто було, але я мав з тобою зустрітися, щоб поставити галочку, що я тобі це казав", - розповів Ляшко про свою розмову з особою, що пропонувала йому гроші. 

Звернувшись до представинка Партії регіонів Юрія Мірошниченка, Ляшко сказав: "У вас є Клюєв, за кожним з наших депутатів закріплені люди. Ви знаходите людей не з Києва. Ви робите все для того, для чого Богатирьова перенесла засідання. Ви відтягуєте час. Сьогодні є сім "непідписантів". Завтра ще хтось купиться".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: