Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Любила дітей": сусіди не осуджують виховательку, яка втопила власних сина і доньку через "кінець світу"

Люди кажуть, що великою мірою відповідальний також і батько, який покинув родину заради нового кохання.

Сусіди підозрюваної в убивстві двох своїх діток Катерини Бабкіної вважають, що до злочину жінку могло підштовхнути непережите розлучення. Вона начебто відчувала дикий страх жити без чоловіка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Дітки? Ой боженьки, як вони її любили: мамочка, мамочка! Вона їх завжди за ручку", "Спокійна врівноважена, як усі", "Вона була, як усі мами: любила дітей і сама доглянута", - так характеризують жінку у дворі, де вона жила. Сусіди її здебільшого не осуджують, бо просто шоковані, а вчинок пояснюють депресією та психічним станом, коли людина не відповідає за власні дії. "Це провина обох батьків 100%. Тому що я вже 22 роки в шлюбі законному. Розлучення – це проблема двох", - кажуть люди. "Чоловік теж винен. Він її залишив на зйомній квартирі і двоє дітей. Це в садок завести, нагодувати і ще й взяти покинути. Тим паче, вона не наша. Немає ні друзів, нікого", - вважають сусіди.

ВідеоДо вбивства двох дітей жінку могло підштовхнути розлучення з чоловіком

Фото озера в соцмережі - за рік до того, як на вигляд "любляча матір" утопила малих сина і доньку. А ще - дикий страх жити без чоловіка. Сусіди підозрюваної матері Катерини Бабкіної розповіли ТСН, що до вбивства двох дітей могло підштовхнути непережите розлучення. А як реагує на моторошну трагедію друга жінка в цій сімейній драмі, заради якої чоловік пішов із сім'ї - у сюжеті ТСН.

До вбивства двох дітей жінку могло підштовхнути розлучення з чоловіком

Катерина Бабкіна нині під арештом. Їй 36 років, вона вихователька дитсадка. Кілька днів тому жінка втопила свого 5-річного сина і 6-літню доньку. Фатальне озеро – у соцмережі матір-убивця ще рік тому виклала світлину іншої водойми. В озеро ж поруч із домом вона зайшла з дітьми за руки і силою тримала їх під водою, до останнього подиху. За добу несамовиту і розпатлану жінку знайшла не поліція, а її колишній чоловік Денис Бабкін. Вона  йшла по трасі неподалік Чернігова, йому першому й розповіла, що зробила. Уже в поліції додала: наснився кінець світу, дітей начебто рятувала, і себе хотіла вбити, але духу забракло. "Я їй співчуваю, просто нікого не виявилося поряд. Не було нікого, вона сама була. І буває фатальне кохання", - каже консьєржка.

У цю багатоповерхівку молоде подружжя, Катя і Денис, переїхали з Криму. Він влаштувався програмістом, гарно заробляв, завів друзів. Консьєржка каже, що у жінки ж ніколи нікого не було поруч, крім дітей і чоловіка – всі близькі й друзі залишилися на півострові. У столиці дружина страшенно боялася втратити коханого, який на три роки молодший за неї, і про це розповіла своєму стилісту. "Він був для неї цілим світом! Говорила: "Дуже боюся, що він піде, як я буду жити?". Було видно, що вона щосили намагається склеїти те, що тріщало по швах. Розлучилася вже тоді, коли його чергова дружина була вагітна. Думаю, для Каті це було пекло", - каже стиліст.

Чоловік покинув родину ще півтора року тому, але женився вдруге влітку. У нього вже народилася третя дитина – від нової дружини. Але про першу родину, кажуть знайомі, він не забував – на дітей і оренду 2-кімнатного житла давав гроші. Сам приїжджав теж, інколи – з новою обраницею. "Як він почав їздити, вона стала краще вдягатися. Вона зациклилася на цьому на чоловіку, вплинуло розлучення – це дуже і дуже на неї вплинуло. Та ще ж він і їздив з іншою сюди, я бачила отут їх двоє – його і ту другу. Він діток привозив", - розповіла консьєржка.

Двері квартири, де живе нині чоловік, відчиняє його нова дружина Єлизавета. "У нас така трагедія", - каже вона. За кілька хвилин вона виходить у коридор зі своєю сім’єю. Чи могло "маніакальне кохання" самотньої жінки призвести до цієї  драми? Її рідні заперечують: "Не було в неї нездорового кохання, а був егоїзм її. От і все. Це називається з жиру біситися, по іншому ніяк". Чоловік чекає родину на вулиці – дівчинку, яку народила друга жінка, заносить в авто. Йому несила промовити хоч слово – він мовчки їде. Коли поховають двох його дітей від першої дружини –  невідомо. Із моргу їх іще не забрали, бо, кажуть, чекають приїзду діда і баби.

Залиште свій коментар

Вибір редакції