Любов, щастя і гроші: у Волинській області жінка замовила в Інтернеті "магічні" амулети, які виявилися дешевою біжутерією

Любов, щастя і гроші: у Волинській області жінка замовила в Інтернеті "магічні" амулети, які виявилися дешевою біжутерією

Facebook/ Поліція Волині

У поліції радять не довіряти підозрілим сайтам і не робити передоплату.

У Волинській області жінка замовила через Інтернет "магічні" амулети. Однак згодом виявилося, що ніякої містичної сили вони не мають — громадянка стала жертвою шахраїв.

Про це повідомили в пресслужбі Національної поліції області.

Як з'ясувалося, жінка через інтернет замовила медальйони, які нібито допомагають притягувати гроші та любов, а також створюють в будинку добробут.

Товар у відділенні пошти вона оглянула, після чого оплатила. Однак згодом виявилося, що амулети всупереч усьому не мають містичної сили.

"Після огляду у відділенні пошти, надіслані медальйони жінка забрала і оплатила. А поспілкувавшись з сином, зрозуміла, що це звичайна біжутерія і вони не мають ніяких властивостей", — розповіли в Нацполіції області.

Там також акцентували: ніколи не можна вірити товарам, які мають дуже низьку ціну. Якщо ж ви плануєте зробити покупку, не варто вказувати особисті дані, а також нікому не повідомляти дані банківської картки (термін дії та CVV-код).

Крім того, потрібно уважно вивчати сайти, з яких ви збираєтеся замовити товар, і не робити передоплат.

Якщо ж ви вже стали жертвою шахрая, необхідно звернутися в поліцію і надати правоохоронцям інформацію, яка підтвердить вчинення проти вас шахрайства.

Не зайвим буде зв'язатися і з адміністратором сайту, щоб заблокувати сторінку шахрая. А також зателефонувати в банк, якщо ви робили будь-яку підозрілу транзакцію.

Нагадаємо, що у Києві валютні шахраї обдурили чоловіка на $46 тисяч і наїхали на поліцейського під час втечі.

Хотіла купити цуценя, а натрапила на шахраїв: як розпізнати обман в Інтернеті

Хотіла купити цуценя, а натрапила на шахраїв: як розпізнати обман в Інтернеті
Наступна публікація