Комуністів не пускають на вибори в Криму

Представників комуністів та партії Тігіпко почали витісняти від участі у місцевих виборах в Криму.

Представник Комуністичної партії Леонід Грач і партії "Сильна Україна" Олександра Кужель заявляють про витіснення їх кандидатів від участі у місцевих виборах в Криму. Про це обидва політики заявили в ефірі "Шустер Live".

"О 22 годині розпочнеться засідання виборчої комісії в Массандрі. Туди заступник прокурора м. Ялти Гращенко Олег Борисович не може зареєструватися, незважаючи на те, що є вже рішення апеляційного суду", - розповів Грач.

Його підтримала заступник Тігіпко: "Ми не опозиційна до влади партія. Але навіть від нашої партії значна частина обласних комітетів не змогла реалізувати закон, щоб там були представлені члени ТВК".

"Ми не глухі і не сліпі. Ми бачимо, як списки інших партій знімаються з реєстрації ... Але не можна ж вважати, що ми всі такі дурні, і нічого не бачимо", - продовжила Кужель.

Вона заявила, що всі матеріали щодо ТВК у Великій Ялті партія вже скерувала до суду. У той же час Кужель зачитала звернення своїх однопартійців з усього Криму.

"Гурзуф: будь ласка, надішліть ОБСЄ. Алупка: ми дали свого кандидата щодо мера. Скажіть, будь ласка, ми що, бандита рухаємо? Ви знаєте, до скількох годин повинні працювати ТВК? І без вихідних, до речі, згідно із законом. Сьогодні о 6 годині закрилися і сказали: у нас два вихідних, не сказавши людині, чому вони не прийняли його документи", - сказала Кужель.

Грач пояснює подібні дії напередодні місцевих виборів спробою узурпації влади.

"Влада сьогодні приваблива там, де є земля. Земля сьогодні дорога. Від Фороса до Алушти понад 100 км. Там і палаци, і вілли, і парки. Наглядачі від ПР розписані по всій Великій Ялті, приходять, диктують свої умови", - заявив депутат.

Нагадаємо, раніше глава Компартії України Петро Симоненко заявив, що одним із завдань КПУ на місцевих виборах 31 жовтня буде очищення місцевих органів влади від "помаранчевих безумців".

Читайте також: 

На виборах Симоненко позбавлятиметься "помаранчевих безумців"

КПУ: російську мову хочуть витіснити бідним і грубим російсько-галичанським суржиком

Комуністи встановлять на Луганщині три пам'ятники Леніну

День Жовтневої революції знову стане державним святом

КПУ: макіївська покидь вирішила провести вибори з битою в руках

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: