Людей, які брали кредити під впливом "Посольства Божого", виселяють з будинків

Киянка піддалася на умовляння активістів "Посольства Божого" і віддала їм майже 100 тисяч доларів, взятих у банку. Тепер її з донькою виселяють з будинку.

За рішенням суду починаються відселяти із заставного житла людей, які, як вони кажуть, набрали кредитів під впливом закликів "Посольства Божого".

Днями сталася рідкісна подія - суд скасував власне рішення про початок провадження щодо виселення киянки Алли Фролової та її доньки Юлії з їхнього будинку (Фролова брала в банку кредит під заставу житла, але віддати борг не змогла).

Як розповіла журналістам Фролова, кілька років тому вона (парафіянка церкви "Посольство Боже", пастором якої є Сандей Аделаджа) піддалася умовлянням і віддала майже 100 тисяч доларів, взятих у банку, активістці церкви Жанні К., яка обіцяла величезні відсотки.

У результаті - ні відсотків, ні основної суми Фролова не отримала. Жанна К. заарештована, справа у суді. Банк же вимагає гроші назад, він звернувся з позовом до суду і виграв справу: суд постановив відібрати у Алли приватний будинок, продати його, а решту майна і виручені гроші віддати банку.

Працівники виконавчої служби разом з представником банку кілька тижнів тому прибули до Фролової виконувати рішення суду. Господинь вдома не було. "Виконавці зламали двері, змінили замок на свій, речі поскладали в ящики і описали їх", - розповіла Алла.

Лише потім їй зателефонували і запросили. Банк і виконавча служба коментувати ситуацію відмовилися, пославшись на те, що, мовляв, є судове рішення і його треба виконувати без розмірковувань.

Адвокати постраждалих інвесторів запевнили, що це тільки початок воєн з банками. Адже сотні парафіян набрали кредитів під заставу нерухомості.

Відомий столичний адвокат, професор права Іван Боднарук заявив, що після рішення суду виконавці цілком можуть зайти в приміщення, зламавши хазяйський замок і замінити його своїм.

"Але вони повинні переконатися, що в будинку боржника, крім нього, ніхто не живе і не перебуває в гостях. Адже інакше можна описати речі, що належать стороннім людям. Так вийшло і у Фролової, з якою живе дочка. Це порушення, яке можна оскаржити", - наголосив юрист.

Він зауважив, що вони так і зробили. Після оскарження той же суд розібрався в ситуації і скасував своє рішення про примусове стягнення з Фролової боргу перед банком.

Боднарук порадив тим, у кого проблемний кредит, не тримати вдома цінних речей, інакше їх опишуть і в підсумку продадуть. Обов'язково наймати адвоката, який знає, як на законних підставах затягнути виселення. "Але в підсумку, будьте готові до виселення - на різних умовах, але неминучого", - резюмував адвокат.

Нагадаємо, наразі порушено дві кримінальні справи, пов'язані з "Посольством Божим". В одній (об'єднаній справі "Кінгз Кепітал" та ПП "Грант") обвинуваченим проходить пастор церкви Сандей Аделаджа.

У липні йому інкримінували, крім ст. 190 (шахрайство), ще й ст. 255 (створення злочинної групи). Майно пастора заарештовано. Його дружина Босе Аделаджа проходить у справах свідком. Друга справа вже в суді, там звинувачуються Жанна К. та Павло К., Сандей - свідок.

Читайте також:

Офіційно: Аделаджу звинуватили у створені злочинної організації

Посадовці "Кінгз Кепітал" ошукали три тисячі громадян на суму понад 100 млн грн

Жертва "Посольства божого" поскаржилася на Черновецького

Аделаджа зізнався, що його послідовники воскресили п'ятьох небіжчиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: