Люди Луценка посилають Ющенка до суду

У “Народній самообороні” вважають, що Конституційний суд має сказати своє слово з приводу обрання Віктора Ющенка головою партії НСНУ.

Як повідомили у прес-службі Громадянського руху "Народна самооборона", про це заявив член депутатської групи "Народна самооборона" Юрій Гримчак.

Як підкреслив депутат, президент не може мати іншого представницького мандата, обіймати посаду в органах державної влади або в об’єднаннях громадян. А партія, згідно з Законом про партії, якраз і є таким добровільним об’єднанням громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, зазначив він.

Політик додав, що при технічному головуванні президентом партією на це ніхто не звертав уваги.

"Оскільки тепер де-юре з боку президента України відбувається пряме порушення Конституції, мають з’явитися офіційні коментарі", - зазначив Гримчак.

"Хотілося б почути, - зауважив політик, - коментар від міністра юстиції Миколи Оніщука, який завжди знаходив варіанти для виправдання дій президента Ющенка. До того ж, зміну керівництва партії необхідно реєструвати в Міністерстві юстиції".

Як повідомляв ТСН.ua, 29 листопада Віктора Ющенка одностайно обрали головою партії "Народний Союз Наша Україна". Як повідомляє офіційний сайт партії, з такою пропозицією на з’їзді НСНУ виступив екс-голова партії В’ячеслав Кириленко.

До цього Ющенко був почесним головою "Нашої України".

Прес-секретар глави держави Ірина Ванникова 29 листопада наголосила, що рішення з`їзду є визнанням президента політичним лідером цієї партії. За її словами, очікується, що у зв`язку із цим рішенням будуть внесені зміни до статуту партії на другому етапі її з`їзду, де мають бути сформовані керівні органи НСНУ.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: