Люди Портнова прогнозують створення БЮТ-2

Депутали з так званої групи Портнова заявляють, що сама процедура перереєстрації може призвести до того, що з'явиться якась нова фракція, в яку ввійдуть депутати, які вже є в БЮТ.

Депутати від БЮТ Валерій Писаренко та Святослав Олійник не вважають за доцільне проводити перереєстрацію у фракції. Про це вони сказали на брифінгу у Верховній Раді.

Вони нагадали, що фракція БЮТ була створена на початку нинішньої каденції парламенту і "нікуди не зникала".

"Відповідно, всі депутати, які були обрані за списками політичної сили, стали членами фракції БЮТ", - сказав Олійник.

Далі, за його словами, могли відбутися лише дві трансформації депутатів - або виключення їх із фракції шляхом голосування, або включення до складу фракції депутатів від інших політичних сил також через голосування членів фракції.

"Ні першої, ні другої події сьогодні не відбувається. Натомість відбувається незрозуміла перереєстрація", - додав Олійник.

У свою чергу, Писаренко сказав: "Ми прихильники тієї точки зору, що сама процедура перереєстрації може призвести до того, що з'явиться якась нова фракція, в яку ввійдуть якісь депутати, які вже є в БЮТі".

"Фракція створювалася на початку каденції - і нікуди не зникала. Тому сама процедура (перереєстрації) не є важливою", - наголосив він.

Нагадаємо, днями фракція провела перереєстрацію нардепів. 26 депутатів не подали заяв на перереєстрацію, серед них депутати Володимир Пилипенко, Валерій Писаренко і Святослав Олійник, які входять до так званої групи Андрія Портнова.

Зазначили, нещодавно у фракції БЮТ заявили, що дали можливість депутатам своєї фракції самим визначитись, чи є вони в опозиції.

Читайте також:

БЮТ дозволив депутатам своєї фракції самим визначитись з опозицією

Розкол у БЮТ: депутати Портнова виступили проти опозиційного прем'єра

Троє бютівців підтримали призначення Портнова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: