"Люди приїжджають на роботу на Rolls-Royce". Нефьодов пояснив принцип масових звільнень на митниці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Звільнені чиновники намагаються повернути свої посади

Голова Державної митної служби Максим Нефьодов зазначив, що кадрові чистки в структурі на митниці продовжуються і надалі виявляють корумпованих чиновників з великими статками та дорогими автівками в деклараціях.

Про це він розповів в ефірі "Сніданку з 1+1".

За словами головного митника країни, звільнені чиновники декларували такі статки, що, вочевидь, "їм нема що робити на держслужбі".

"Ми справді змінили 80% керівництва центрального апарату, майже 40% керівників митних постів і справді рухаємося далі. Звісно, ми почали з найбільш одіозних людей. В них в деклараціях Rolls-Royce, Bentley, і так далі. Я щиро сказав, що людям, які настільки успішні в житті, на державній службі робити немає що", - сказав керівник митниці.

За словами, Нефьодова, всі ці люди намагаються повернути собі свої посади та залишитися за будь-яку ціну.

"Моє завдання - боротися з кожним, брати юристів і ходити у суди. Сподіваюся, більшість таких справ ми виграємо, але якщо навіть не виграємо, у нас є план "Б". В нас є віддалені митні пости, хай спробують туди доїхати на Rolls-Royce", - додав він.

Зазначимо, що загалом в митній службі змінили 500 старих керівників. Крім того, під час реформи Нової митниці було оновлено близько 40% керівників митних постів.

Відео Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

У неділю в Україні офіційно запрацювала Нова митниця. До її запуску вже скоротили кількість регіональних митниць від 26 до 16, запустили тестовий портал та кол-центр для скарг громадян та звільнили 500 митників із поганою репутацією. На кого і як вплинуть такі зміни та які головні завдання має новий кадровий склад митниці - поговоримо з головою Державної митної служби України Максимом Нефьодовим.  

Очільник Державної митної служби Максим Нефьодов розповів про запуск Нової української митниці

Нагадаємо, 5 липня Кабінет міністрів України призначив Максима Нефьодова головою Державної митної служби. 16 липня в Україні офіційно зареєстрували митну службу. Її керівник Максим Нефьодов розповів, що буде далі. Він також згодом розповів про старт ІТ-аудиту основних систем "Нової митниці". Упродовж трьох місяців відомство має скласти план цифрової трансформації органу.

Своєю чергою, 4 грудня Кабінет Міністрів ухвалив указ про запуск Нової митниці від 8 грудня.

Залиште свій коментар

Вибір редакції