Люди скаржилися на самопочуття ще від ночі: з'явилися перші подробиці масового отруєння на м'ясокомбінаті у Полтавській області

Люди скаржилися на самопочуття ще від ночі: з'явилися перші подробиці масового отруєння на м'ясокомбінаті у Полтавській області

pixabay.com

Працівникам м'ясокомбінату почало ставити зле уночі.

Причиною отруєння на м'ясокомбінаті у Глобиному Полтавської області попередньо називають пари від щойно пофарбованої підлоги.

Про це повідомив голова Кременчуцької райдержадміністрації Олег Лєднік, пише "Кременчуцька газета".

За попередньою інформацією, напередодні на комбінаті пофарбували підлогу на другому поверсі. Вночі запах почав розповсюджуватися і вже о 01.30 робітники скаржилися на погане самопочуття. Зокрема, у людей почали з'являлися подразнення в горлі та з’явився головний біль.

У результаті до лікарні госпіталізували 14 людей, із них 13 – з ознаками першіння в горлі до терапевтичного відділення та одну людину поклали до реанімації через підняття тиску.

Станом на ранок лікарі оглянули пацієнтів, усі потерпілі готуються до виписки. 

У поліції додали, що цей факт внесено до ЄРДР за ч. 2 ст. 271 Кримінального кодексу України – Порушення вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів про охорону праці службовою особою підприємства, якщо воно спричинило тяжкі наслідки. Триває розслідування інциденту.

Нагадаємо, у місті Глобине Полтавської області на м'ясокомбінаті невідомою речовиною отруїлися 16 працівників.

Наступна публікація