Люди Тимошенко пішли по квартирах

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила спрямовує свою діяльність на об'єднання країни і буде ходити по квартирах.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що члени партії "Батьківщина" почали "поквартирний обхід, щоб об'єднувати людей і дати команду про той час, коли треба буде спільно діяти"

Про це повідомили в прес-службі ВО "Батьківщина".

"Я приїхала (на Сумщину – ред.), щоб почати об'єднавчий процес у країні, почати піднімати людей на справжню боротьбу, яка вже буде незворотною, яка дасть відчуття, що ми пройшли складний етап становлення держави", - сказала Тимошенко.

"Цей день ми обов'язково оголосимо, і кожен буде його знати. Ми будемо діяти як спільна команда. Всі ми повинні включатися в роботу, щоб країна була такою, якою ми можемо її побудувати, а не такою, якою хоче її бачити кланова олігархія", - заявила вона.

"Якщо ми не будемо разом, то вони по одному нас розірвуть і зроблять безсилими. У країни є шанс, є вибори - це жовтень 2012 року, але треба все зробити, щоб півтора роки не допустити знущання над країною... Все у ваших силах . Пам'ятаєте, Азаров сказав взяти лопату і щось копати - чи то капусту, то чи картоплю, він сам не розібрався, але йому небезпечно такі гасла проголошувати, тому що, якщо люди дійсно візьмуть у руки лопати, то владі буде недобре", - підкреслила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко має намір відібрати у Фірташа 10 млрд доларів

Екс-глава "Нафтогазу" пояснив, чому Тимошенко домовилася з "Газпромом"

Генпрокуратура готова заарештувати Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: