Люди у вишиванках аплодували батальйону "Дніпро", який здавав кров для поранених на Сході

Люди у вишиванках аплодували батальйону "Дніпро", який здавав кров для поранених на Сході

Люди простояли у черзі цілий день, щоб здати кров

Кров для поранених збиратимуть щодня.

Сотні дніпропетровців сьогодні простояли у величезній черзі під обласною лікарнею. Напередодні у медзакладі повідомили, що потрібна кров для поранених бійців, яких привезли на лікування із зони бойових дій на Сході. А сьогодні пункт збору крові, який мав розпочати роботу о десятій ранку, довелося відчинити о шостій, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Більшість людей здавали кров уперше. У черзі - студенти, підприємці, рятувальники, спортсмени, домогосподарки, чиновники. Дехто прийшов здавати кров у вишиванках. Близько десятої ранку здавати кров приїхали бійці батальйону "Дніпро", люди вирішили пропустити їх без черги і аплодували їм.

Решті в очікуванні маніпуляції довелося простояти не одну годину, але людей це не злякало. Щоб не нудитися, донори розважають себе хоровим виконанням гімну України.

Тим часом, співробітникам донорського пункту було ніколи вгору глянути. Кажуть, що стільки людей тут ще ніколи не було. Вони відправили на станцію переливання крові 30 контейнерів - це майже 15 літрів крові і це - всього за три години, а черга охочих тільки збільшувалася. Люди хвилювалися, що не встигнуть до кінця робочого дня, але медики заспокоїли, що готові працювати понад норму.

Нині під опікою дніпропетровських лікарів 12 поранених бійців, половина – важкі. Кожен з них втратив по 2-3 літри крові. Пораненому у живіт майору Нацгвардії переливання робили пʼять разів. Сьогодні він уперше вийшов на вулицю, і те, що побачив розчулило його мало не до сліз.

Тим, хто хотів прийти , але не зміг, лікарі радять не засмучуватись. Кров для поранених щодня приймають в обласній станції переливання крові. Обіцяють також організувати забір і у віддалених куточках області, звідки людям важко добиратися.

Нагадаємо, що у Житомирі збирають кров для постраждалих військових

Кореспондент ТСН Олена Усенко

Дніпропетровці утворили величезну чергу на здачу крові

Дніпропетровці утворили величезну чергу на здачу крові

Повʼязані теми:

Наступна публікація