Люди Вінського підтримають коаліцію, щоб якнайшвидше відсторонити Тимошенко

Три депутати Вінського підуть в коаліцію, щоб якнайшвидше відсторонити Тимошенко і сформувати новий уряд, який би за все відповідав.

Йосип Вінський, Юлія Тимошенко
УНІАН
Депутати, які є членами партії Йосипа Вінського "Народна влада" в разі необхідності підтримають створення нової коаліції.

Про це заявив сам екс-міністр транспорту Йосип Вінський в ефірі одного з українських телеканалів..

"У Верховній Раді є три депутати, які є членами партії "Народна влада", яку я очолюю. Чітка позиція наших депутатів полягає в тому, що ми вважаємо, що треба якомога швидше відсторонити Тимошенко з посади прем’єра", - наголосив Вінський

"Ці три депутати запрошені до коаліції, але ми ще не знаємо, які фракції цю коаліцію створять, але якщо там буде потреба в наших голосах, ми готові це підтримати", - заявив він.

За словами екс-міністра, депутати можуть увійти в коаліцію "тільки заради того, щоб в Україні був сформований новий уряд і ми чітко розуміли, хто відповідає за ситуацію в державі".

Раніше соратник Вінського повідомив, що вони голосують сихронно з регіоналами через те, що Тимошенко недооцінила екс-міністра транспорту.

Як відомо, лідеру партії "Народна влада" Йосипу Вінському зроблено пропозицію обійняти посаду заступника секретаря Ради нацбезпеки та оборони, повідомив народний депутат Геннадій Задирко.

Читайте також:

Янукович запропонував Вінському крісло заступника голови РНБО

Тігіпко: посада голови РНБО мені не цікава

БЮТ прийняв назад депутатів-вигнанців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: