Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі мешканці відмовляються від евакуації.

У місті Галич Івано-Франківської області та прилеглих селах продовжує вирувати стихія. Як раніше повідомляв сайт ТСН.ua, там річка Дністер, внаслідок тривалих дощів, розлилася та вийшла із берегів.

Як передає кореспондент ТСН.ua Алла Пасс з місця подій, наразі у місті Галич сусіди, не чекаючи на допомогу, самі згуртувалися і допомагають своїм односельцям.

"Люди винайняли автомобіль, закупили хліба – білого, чорного, сірого – та розвозять по домівках більш постраждалих сусідів", – розповідає наша кореспондентка.

Утім, деякі мешканці відмовляються від евакуації.

"Куди ж ми поїдемо, коли у нас вдома бабуся старенька", – кричить рятувальникам одна із жінок. Проте, всі тримають речі напоготові, щоб у разі більшої небезпеки бути готовими терміново залишити свої оселі. 

Нагадаємо, популярний український курорт Буковель також затопило. Вулиці міста перетворилася на бурхливі річки

Відео Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Мешканці місті Галич та прилеглих сіл Івано-Франківської області згуртувалися і самі організували допомогу постраждалим мешканцям. Зокрема, люди винайняли автомобіль, закупили хліб та розвозять його стареньким. Тим часом самі мешканці, рятуючись від великої води, ховаються на горищах.  

Повінь на Закарпатті: сусіди привозять заблокованим у підтоплених хатах стареньким хліб 

Залиште свій коментар

Вибір редакції