Людина Наливайченка подала до суду з вимогою знищити Сталіна у Запоріжжі

Дата публікації
Перегляди
1103
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Людина Наливайченка подала до суду з вимогою знищити Сталіна у Запоріжжі

В "Оновленні країни" хочуть позбутися запорізького Сталіна / Фото: reporter.zp.ua

Дмитро Харьков подав позов до Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

Координатор Громадської ініціативи "Оновлення країни" у Запоріжжі Дмитро Харьков вимагає демонтувати пам'ятник Сталіну.

Як повідомили у Громадській ініціативі, свої вимоги Харьков виклав у позові, який направив сьогодні до Орджонікідзевського районного суду Запоріжжя.

"Встановлення зазначеного пам'ятника у Запоріжжя, де я народився та постійно проживаю, є незаконним та таким, що принижує мою честь та гідність, а також завдає тяжких моральних страждань", - говориться у тексті позову.

Харьков також нагадав, що "13 січня 2010 року Апеляційний суд Києва виніс постанову, в якій чітко зазначив, що Йосип Сталін вважається винним в організації Голодомору 1932-1933 років в Україні, тобто, винним у смерті мільйонів мирних жителів.

"Я переконаний, що у нас достатньо можливостей у правовому полі, згідно з законом, примусити комуністів провести демонтаж повторно вставленного пам'ятника вбивці мільйонів українців. Я закликаю всіх наслідувати мій приклад і судитися з ними. Комуністи мають відповідати у суді!", - закликав Харьков.

Лідером громадської ініціативи "Оновлення країни" є Валентин Наливайченко, голова політради "Нашої України" і колишній голова СБУ.

Як відомо, вчора, 7 листопада, Запорізьким обласним комітетом Комуністичної партії України було відновлено пам'ятник Сталіну біля будівлі Запорізького ОК КПУ. За інформацією "Оновлення країни", жодних звернень до місцевої влади щодо дозволу на встановлення цього пам'ятника не надходило.

28 грудня 2010 року погруддю Сталіна в Запоріжжі відрізали голову. Організація "Тризуб" заявила, що пам'ятник обезголовили її прихильники. Пізніше голову встановили на місце, однак 31 грудня цей пам'ятник підірвали.

Читайте також:

Януковича просять заборонити портретам Сталіна роз'їжджати по Севастополю

Сталіна та Гітлера висували на Нобелівську премію миру

Понад третина українців вважають Сталіна великим вождем

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1103
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація