Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Людина вмирає на моїх очах". Співкамерник Едема Бекірова охарактеризував його стан

Чоловік розповів, що хворого Бекірова досі ігнорують лікарі.

Незаконно заарештованому в окупованому Криму активісту Едему Бекірову щодня стає все гірше. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Через свого адвоката чоловік, що перебуває в камері з Бекіровим, передав, що лікарі до хворого не приходять вже майже два тижні. 57-річний херсонець Едем Бекіров має інвалідність, в нього ампутована нога, яка через цукровий діабет не загоюється багато років, тож потрібні постійні перев'язки.

Також незаконно заарештований кримський татарин нещодавно переніс інфаркт і операцію на серці. Окупаційна влада півострова інкримінує Бекірову участь у націоналістичному угрупованні та причетність до енергоблокади анексованого півострова. Закидають, що у Криму він нібито облаштував сховок із патронами та 12 кілограмами тротилу. Заарештували кримського татарина на 2 місяці. Цей запобіжний захід сьогодні пообіді адвокат Бекірова спробує оскаржити. 

"Людина, яка з ним перебуває в камері сказав своєму адвокату.: "Людина вмирає на моїх очах". В нього сердечні напади, якісь судоми," - розповіла дружина Бекірова Гульнара.

ВідеоСправа Бекірова: адвокати спробують оскаржити арешт активіста

"Людина вмирає на моїх очах". Так стан Едема Бекірова охарактеризував його співкамерник. Через свого адвоката чоловік, що перебуває в камері з Бекіровим, передав, що лікарі до хворого не приходять вже майже два тижні. 

Справа Бекірова: адвокати спробують оскаржити арешт активіста

Нагадаємо, у четвер, 13 грудня, так званий Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці активіста Едема Бекірова за підозрою у зберіганні боєприпасів. Активіст Едем Бекіров зник в окупованому Криму 12 грудня. Потім виявилося, що Бекірова доставили в будівлю ФСБ РФ в Сімферополі, йому пред'явлено звинувачення у зберігання боєприпасів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції