Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Людина вмирає на моїх очах". Співкамерник Едема Бекірова охарактеризував його стан

"Людина вмирає на моїх очах". Співкамерник Едема Бекірова охарактеризував його стан

Чоловік розповів, що хворого Бекірова досі ігнорують лікарі.

Незаконно заарештованому в окупованому Криму активісту Едему Бекірову щодня стає все гірше. 

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

Через свого адвоката чоловік, що перебуває в камері з Бекіровим, передав, що лікарі до хворого не приходять вже майже два тижні. 57-річний херсонець Едем Бекіров має інвалідність, в нього ампутована нога, яка через цукровий діабет не загоюється багато років, тож потрібні постійні перев'язки.

Також незаконно заарештований кримський татарин нещодавно переніс інфаркт і операцію на серці. Окупаційна влада півострова інкримінує Бекірову участь у націоналістичному угрупованні та причетність до енергоблокади анексованого півострова. Закидають, що у Криму він нібито облаштував сховок із патронами та 12 кілограмами тротилу. Заарештували кримського татарина на 2 місяці. Цей запобіжний захід сьогодні пообіді адвокат Бекірова спробує оскаржити. 

"Людина, яка з ним перебуває в камері сказав своєму адвокату.: "Людина вмирає на моїх очах". В нього сердечні напади, якісь судоми," - розповіла дружина Бекірова Гульнара.

Відео Справа Бекірова: адвокати спробують оскаржити арешт активіста

"Людина вмирає на моїх очах". Так стан Едема Бекірова охарактеризував його співкамерник. Через свого адвоката чоловік, що перебуває в камері з Бекіровим, передав, що лікарі до хворого не приходять вже майже два тижні. 

Справа Бекірова: адвокати спробують оскаржити арешт активіста

Нагадаємо, у четвер, 13 грудня, так званий Київський районний суд Сімферополя заарештував на два місяці активіста Едема Бекірова за підозрою у зберіганні боєприпасів. Активіст Едем Бекіров зник в окупованому Криму 12 грудня. Потім виявилося, що Бекірова доставили в будівлю ФСБ РФ в Сімферополі, йому пред'явлено звинувачення у зберігання боєприпасів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції