Людина, з якою відверто говорили про війну. Тука висловив співчуття після загибелі Таранова

Очільник відомства розповів про стосунки із загиблим.

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і тимчасово переміщених осіб Георгій Тука висловловив співчуття родині Андрія Таранова, заступника глави АП, який загинув під час відпустки.

ішла з життя людина, з якою мене пов'язувало дещо більше, ніж службові стосунки. З першої хвилини ми були на "ти". З першої хвилини я знав - є людина, з якою я можу щиро і відверто розмовляти щодо будь-яких подій та обставин, пов'язаних з війною, з оснащенням армії, з роботою спецслужб. Неодноразово ми обговорювали плани тих чи інших спеціальних заходів, пов'язаних з підвищенням обороноздатності країни. Ніколи я не чув від Андрія "нема часу", "я зайнятий", "це не моє питання", - зазначив він у Facebook.

"В понеділок Андрій мав вийти на роботу з відпустки і я вже планував нашу зустріч на середу щодо питань, пов"язаних з роботою деяких державних підприємств... Не сталось. Висловлюю щире співчуття родині Андрія!" - додав міністр.

Нагадаємо, у неділю, 18 вересня, заступник голови Адміністрації президента України Андрій Таранов розбився на водному мотоциклі. Подія сталася у Києві біля Гаванського мосту. Гідроцикл врізався на великій швидкості, заступник голови АП не впорався з керуванням. Він помер на місці події.

ВідеоЗагинув заступник глави Президентської Адміністрації Андрій Таранов

Залиште свій коментар

Наступна публікація