"Людину можна вбити, але не можна перемогти". Сенцов відповів на лист політв'язня Кольченка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сенцов запевнив, що почувається добре.

Український політв'язень, режисер Олег Сенцов відповів на лист незаконно засудженого в Росії українця Олександра Кольченка.

Про це повідомила російська правозахисниця Тетяна Щур у Facebook.

"Передайте Саші К. великий від мене привіт! Хай не переживає ні за мене, ні взагалі ні за що - це шкідливо! Ніякі наші старання не марні. Нехай там не сумує і головне - я не відчуваю себе ні розчарованим, ні переможеним. Як казав старина Гем [Ернест Гемінгвей]: "Людину можна вбити, але не можна перемогти". Ось зі мною так само: я ніколи не здаюся!.."- процитувала вона лист Сенцова.

Лист Кольченка Сенцову
Тетяна Щур / Facebook

За її словами, Сенцов заявив, що почувається добре і у нього все "нормально".

ПЕРЕПИСКА Кольченко – Сенцову 11.10.2018 Привет, Олег! Мне очень жаль, что заявленная тобой цель так и не достигнута,...

Опубликовано Tatiana Shchur Пятница, 19 октября 2018 г.

Нагадаємо, 25 серпня 2016 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення у колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до здійснення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. Олександра Кольченка було засуджено до 10 років позбавлення волі у колонії суворого режиму. 

14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ. Згодом, Кольченко оголосив голодування з метою домогтися звільнення з ув’язнення Сенцова. Проте 7 червня припинив голодування через погіршення здоров'я.

5 жовтня російські тюремники заявили, що Сеннцов припинив голодування. Пізніше цю інформацію підтвердив і адвокат Сенцова Дмитро Дінзе. За його словами, політв'язень не мав виходу, адже в російській лікарні йому погрожували почати примусове годування та "зробити з нього овоч".

Відео"Не впадай у відчай, імперії не вічні": Кольченко написав Сенцову листа

Кольченко написав - шкодує, що Олегу так і не вдалося досягти мети, заради якої він 145 днів продовжував голодний протест. А ще попросив не втрачати надію. 

"Не впадай у відчай, імперії не вічні": Кольченко написав Сенцову листа

Залиште свій коментар

Вибір редакції