Людмила Янукович познайомилась з чоловіком, коли їй на ногу впала цегла

Дружина президента згадала, як майбутній чоловік підкорив її і її сім'ю.

Людмила Янукович познайомилась з Віктором Януковичем після нещасного випадку з цеглою на заводі, а підкорив він її галантністю і дбайливістю.

Про це дружина президента розповіла в інтерв'ю "Комсомольской правде" в Украине".

Людмила Янукович дуже добре пам'ятає день свого знайомства з майбутнім чоловіком – середина грудня 1969 року.

Вона тоді працювала в тресті "ЕМС" ("Енакіевметаллургстрой"), який будував на Єнакіївському металургійному заводі доменну піч.

Щоб встигнути до пуску, до будівництва підключили і інженерів, і техніків. Робота була нехитра - передавали один одному величезні вогнетривкі цеглини для домни.

"І в якийсь момент моя напарниця по ліву руку віддає мені цеглу, а я не встигаю її взяти, і... величезний камінь падає мені на ногу. Та ще як - ребром! Боляче було, навіть сльози на очі навернулися", - згадує Людмила Янукович.

"Я сяк-так дошкандибала до кімнати, де я могла перевести дух, а там молода людина працює - високий, гарний. Він підійшов до мене, дбайливо так налив води і запитав: "Як вас звуть?" Я кажу: "Люда". А він серйозно: "А мене - Віктор". Розповів, що працює, навчається в технікумі. Але мені не до розмов було, всі думки про те, що нога болить. Але зацікавились ми один одним відразу", - розповіла вона далі історію знайомства з чоловіком.

Друга зустріч відбулась через кілька днів, коли вона йшла додому з роботи: "Чую, ззаду хтось гукає: "Люда!" Обертаюся, дивлюся - він: модний, в куртці-"москвичці" з цігейковим коміром, в туфлях на снігу. Ми стояли, спілкувалися, а він візьми і скажи: "А я вас на Новий рік хочу запросити".

Але майбутній дружині президента довелось відмовити, бо виховували суворо - мама юрисконсульт, дядько - голова суду, бабуся з дідусем дуже суворих поглядів. Але Віктор Янукович суворих батьків не злякався, і вирішив сам піти і запитати дозволу.

"Ми заходимо в будинок, в залі вся сім'я разом, а Віктор з порога заявляє: "А можна Люда зі мною на Новий рік піде?" Мені страшно, аж коліна підгинаються. Дивлюся, мама з бабусею відразу перезирнулися. А дідусь Віті спокійно каже: "Ні, ми Люду не відпустимо. Якщо дуже хочете зустріти Новий рік з нею, приходьте до нас!", - розповіла Людмила Янукович про першу спільну зустріч з батьками.

Новий рік зустріли добре: "Я дуже добре пам'ятаю, як Вітя тоді прийшов ошатний, приніс із собою величезний торт і пляшку шампанського - на ті часи страшний дефіцит! Так добре тоді посиділи - Віктор відразу підкорив маму і бабусю".

Читайте також:

Людмилу Янукович засмучують плітки про її одяг і годинники

Людмила Янукович відкрила театральний сезон у Донецьку (фото)

Людмила Янукович найбільше полюбляє ходити в церкву, оперу й гіпермаркет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: