Людмила Янукович у свій день народження сходить до храму

На 9 жовтня припадає день народження дружини президента та велике церковне свято.

Дружина президента Людмила Янукович 9 жовтня святкуватиме свій день народження. У цей день вона планує відвідати храм та театр.

"Цього дня буде велике церковне свято - Преставлення апостола і євангеліста Іоанна Богослова. Тому з ранку я хочу поїхати до храму - сповідатися і причаститися. Після храму, якщо встигнемо, посидимо сім'єю. А ввечері йду в театр на закриття фестивалю "Зірки світового балету", - розповіла Людмила Янукович в інтерв'ю "Комсомольской правде в Украине".

Дружина Януковича повідомила, що вже 18 років підтримує цей міжнародний фестиваль, і вперше за цей час його закриття припало на її день народження.

Також Людмила Янукович уточнила, що зустріне своє свято у рідному місті, а наступного дня (у понеділок) збирається поїхати до Києва, якщо вийде.

"У президента зараз дуже напружений графік. Ось тільки влітку в Криму і змогли провести декілька днів разом", - повідомила вона.

Людмила Олександрівна також відзначила, що зовсім не відчуває свій вік. "Пам'ятаєте, як говорила Любов Орлова: "Мені 39 - і більше бути не може". Так от я відчуваю себе на 38", - запевнила дружина президента.

Читайте також:

Людмилу Янукович засмучують плітки про її одяг і годинники

Людмила Янукович познайомилась з чоловіком, коли їй на ногу впала цегла

Людмила Янукович відкрила театральний сезон у Донецьку (фото)

Людмила Янукович найбільше полюбляє ходити в церкву, оперу й гіпермаркет

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: