Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Люстратор 7.62" розпочинає власне розслідування загибелі школяра з Черкащини

Подробиці у випуску "Люстратор 7.62", сьогодні, 11 травня, о 19:20, на телеканалі "2+2". 

Сьогодні, 11 травня, о 19:20, в програмі "Люстратор 7.62" дивіться сюжет, в якому журналісти оприлюднять ексклюзивні подробиці трагічної смерті черкаського підлітка, та несподівані зізнання слідчого цієї справи.

У Черкасах справа про зухвале побиття місцевого школяра, який після отриманих травм помер у лікарні, набула широкого резонансу. Обурена трагедією спільнота  вимагала від прокуратури назвати імена винних, та виявилося, що результати слідства "шиті білими нитками". Журналіст "Люстратора" Володимир Тимофійчук розпочав власне розслідування та намагається знайти відповіді на запитання про винних у побитті хлопця і його смерті, та дізнатися, з чим пов'язане термінове "закриття" цієї гучної справи правоохоронними органами.

Володимир Тимофійчук побував у місцевому відділку поліції і прокуратурі, де поспілкувався із слідчим у справі. Журналістові вдалося дізнатися цікаві факти та записати зізнання слідчого, в якому той розкриває імена та прізвища прокурорів, які віддавали злочинні накази по цій справі.

Редакція "Люстратора" заявляє, що бере цю справу під особистий контроль та вимагатиме від керівництва прокуратури чітких та повних відповідей щодо дій своїх підлеглих, а також правдивої інформації про усіх причетних до історії.

Залиште свій коментар

Вибір редакції