Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Лютий змін і свят: що чекати українцям останнього місяця зими

Здорожчають ліки та цукор, а також почне діяти новий закон про аліменти.

Подорожчання ліків та перерозподіл землі. Що чекає на українців у жадібному на офіційні, та багатому на народні свята місяці – лютому, ідеться в сюжеті програми "Сніданок з "1+1".

У лютому в Україні мають подорожчати ліки. Експерти очікують зростання вартості медикаментів приблизно на 5%. Бо постачальники закупили ліки за високим курсом долара. У аптеках ціни вже почали перераховувати.

У Міністерстві охорони здоров'я попередили про ймовірні нові спалахи кору саме в лютому і майже в усіх областях. Від 1 січня в Україні зареєстрували 2933 випадки кору, з них 996 у дорослих і 1937 – у дітей. Попит на вакцини досі високий, нині їх залишилось близько 300 тисяч доз. А наступні поставки вакцини заплановані на квітень.

ВідеоЗдорожчання ліків і цукру, новий спалах кору: що чекає на українців у лютому

У лютому в Україні мають подорожчати ліки. Експерти очікують здорожчання медикаментів приблизно на 5 відсотків, бо постачальники закупили ліки за високим курсом долара. В МОЗ попередили про ймовірні нові спалахи кору в лютому і майже в усіх областях. В Україні подорожчає цукор. Його вартість може зрости майже на 20 відсотків: до 11 тисяч гривень за тону. Стрибок цін пов’язують з великими обсягами експорту.

Здорожчання ліків і цукру, новий спалах кору: що чекає на українців у лютому

В Україні подорожчає цукор. Його вартість може зрости майже на 20%: до 11 тис. грн за тонну (мінімальна оптова ціна). Стрибок цін пов'язують з великими обсягами експорту. Експерти кажуть, запаси цукру в Україні зменшилися, що й призвело до зростання ціни.

6 лютого в Україні набирає чинності закон про посилення відповідальності за несплату аліментів. Боржнику можуть обмежити право керувати транспортним засобом, право користуватися зброєю і навіть право полювати. А ще боржника можуть притягнути до суспільно корисних робіт.

Також у лютому почнеться процес передачі землі об'єднаним територіальним громадам. Тепер землю можуть передавати в користування громадянам та юридичним особам.

А ще в лютому не буде жодних державних свят. Чого не скажеш про "народні". Впродовж найкоротшого місяця року на українців чекають романтичний День святого Валентина, 14 лютого, та смачний Масляний тиждень, який триватиме від 12 до 18 лютого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції