Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
М’ясо і онкологія: українські вчені та дієтологи не поспішають ставити знак рівності

Досліджень, які б беззаперечно доводили зв’язок, немає.

Вчені всього світу не можуть дійти згоди щодо запитання, чи викликає червоне м'ясо хвороби серцево-судинної системи і рак товстої кишки. Одні закликають не їсти м'яса, інші говорять про дезінформацію, і кожна сторона має свої аргументи в цій суперечці, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Шеф-кухар Сергій показує, як правильно приготувати відбірний стейк – не ресторанна ціни вирізки коливається в межах 300-500 грн. М’ясу дають годину настоятися при кімнатній температурі, потім без спецій обсмажують на грилі та вже після приготування знову дають відпочити п’ять хвилин: "За цей час м’ясні соки рівномірно розподіляться по волокнах, і ми отримуємо соковитий ароматний стейк". Сергій у м’ясному бізнесі вже 14 років, їсть стейки мінімум тричі на тиждень і переконує: "М’ясо – дуже корисний продукт. Амінокислоти, залізо, тваринний білок".

Відео Їсти чи не їсти: учені не можуть дійти згоди, чи призводить вживання червоного м'яса до раку шлунка

На основі десятків досліджень, американці протягом останніх років закликали не їсти м'ясо, щоб не отримати рак шлунку. Однак, інші американські вчені, зібравши до купи дослідження різних років, підписали петицію, щоб людей перестали дезінформувати, тому що м'яса можна їсти скільки завгодно.  

Їсти чи не їсти: учені не можуть дійти згоди, чи призводить вживання червоного м'яса до раку шлунка

Однак рік тому американські учені закликали обмежити вживання м’яса до мінімуму. За їхньою версією, добова норма червоного м’яса має складати 25 грамів. Інакше нібито можуть розвинутися серцево-судинні хвороби і навіть рак прямої кишки. "Надмірне вживання червоного м’яса в комплексі з алкоголем і з палінням збільшує ризик захворіти онкологічними захворюваннями вдвічі", - вважають науковці.

Український учений з Інституту раку від стейків не відмовився, а твердження колег ставить під сумнів. "Це не означає, що якщо вона буде вживати, то людина обов’язково захворіє. Це дещо підвищує ризик, ми повинні це чітко розуміти", - пояснює він. Нещодавно ж колегія медичних експертів із 7 країн світу зробила висновок: прямих зв’язків між раком та вживанням червоного м’яса немає. Через це комітет американських медиків подав клопотання до федеральної комісії з торгівлі, щоб припинити неправдиві заяви та не закликати до обмежень.

Наші дієтологи від м’яса відмовлятися не закликають, однак дорослим рекомендують їсти його не більше, ніж тричі на тиждень від 70 до 120 грамів. Дітям – так само тричі, але порціями вдвічі меншими. "Червоне м’ясо містить залізо, це необхідно практично всім людям для синтезу гемоглобіну еритроцитів, щоби відбувалися обмінні процеси", - кажуть фахівці.

Але це корисне залізо можна отримати, лише якщо їсти м’ясо з квашеною капустою чи свіжими овочами, тоді як у комплексі з гарніром вітаміни нейтралізуються: "Що не підходить категорично – це продукти, багаті на фетинові речовини. Це крупи, макаронні вироби". А ще краще – приходити до лікаря з аналізами, за їхнім результатами буде видно, потребує організм м’яса чи ні.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова

Залиште свій коментар

Вибір редакції