Магазинам, які дискримінували україномовних дівчат, розбили вітрини (відео)

Націоналісти побили вітрини столичним магазинам, керівництво яких відмовилося приймати на роботу україномовних дівчат.

Двом столичним магазинам, які відмовилися приймати на роботу кандидаток через українську мову, побили вітрини. Про це повідомляє сайт "Братства".

За повідомленням сайту "Братства", відповідальність за акцію взяла на себе "Молодіжна референтура ОУН". Директори цих установ поставили перед претендентками на роботу умову обов'язкового використання лише російської мови.

Нагадаємо, на початку січня 2011 року в Києві виключно за використання української мови не взяли на роботу українку Олену Воронову. Дівчині повідомили, що їй необхідно перейти на російську, якщо вона дійсно має намір працювати в цьому закладі. Зокрема, керівник закладу здивувалася, навіщо їй "ця мова".

Вона також повідомила, що власник кав'ярні, вірменин за національністю, звик спілкуватись російською, а отже, україномовну офіціантку не зрозуміє і "не витримає".

Олена Воронова - не єдина, кому довелося під час пошуків роботи в Києві зіткнутися з мовною дискримінацією. Діна Антощенко розповідає, що, намагаючись влаштуватися на посаду офіс-менеджера, ще на співбесіді почула, що потрібна людина, яка говорить тільки російською. Така ситуація повторювалася кілька разів - найяскравішим був такий випадок: "Я прийшла на співбесіду в магазин дитячого одягу "Лапін Хауз", в якому продаються досить відомі бренди, і представник цього магазину сказала мені, щоб я негайно перейшла на російську, якщо хочу, щоб вони надалі зі мною співпрацювали, тому що до їх магазину приходять дуже важливі клієнти".

Україномовну Юлію Скородом відмовилися брати на роботу, оскільки „керівництво компанії походить з Донецька, і представництво в Києві повинно говорити на мові, прийнятній для корпоративних стандартів".

Читайте також:

У Києві дівчину відмовилися прийняти на роботу через українську мову

Нацтелерадіо урізало українську мову

Одеського даїшника звільнили за "тєлячью мову"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: