Магеру хочуть звільнити

У Верховній раді є проект постанови про дострокове припинення повноважень члена ЦВК Андрія Магери.


Як повідомлено на офіційному веб-сайті ВР, проект постанови вніс депутат фракції Партії регіонів Валерій Матюха. 

У пояснювальній записці до проекту сказано, що 27 грудня 2004 року Верховний суд України, розглянувши у відкритому судовому засіданні скаргу на дії члена центральної виборчої комісії Андрія Магери, вирішив визнати їх незаконними. 

“26 грудня 2004 року Андрієм Магерою було розіслано неправомірні роз’яснення і рекомендації з питань застосування законодавства України про вибори та мали місце безпідставні втручання у хід виборчого процесу”, - зазначено в проекті постанови. 

За власним підписом Андрія Магери було розіслано зазначені роз’яснення, в яких членів територіальних виборчих дільниць незаконно орієнтовали на здійснення “зловживань службовим становищем на користь одного із кандидатів на пост Президента України”. При цьому предметом дослідження Верховного суду України був факт залякування секретаря 126 територіальної виборчої комісії і примушування здійснювати порушення положень чинного законодавства України. 

Автор проекту постанови переконаний, що вказані дії призвели до суттєвих порушень виборчого законодавства та дають підстави вважати дії члена центральної виборчої комісії Андрія Магери незаконними й такими, які порушили присягу члена йентральної виборчої комісії, що є підставою для дострокового припинення його повноважень.
Довідка УНІАН. Андрія Магеру було призначено членом центральної виборчої комісії 8 грудня 2004 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: