Магнітні бурі накрили Україну: як зберегти своє здоров'я

Магнітні бурі накрили Україну: як зберегти своє здоров'я

Фото: pixabay.com

Магнітні бурі змінюють біоритми організму.

Магнітні бурі накрили Україну: вируватимуть вони 25-26 серпня. Науковці кажуть такі бурі небезпечні для людини, адже змінюють біоритми організму, впливають на центральну нервову систему та роботу серця.

Як уберегти себе від магнітних бур, розповіли у Сніданку з 1+1.

Науковці кажуть, що магнітні бурі небезпечні. Саме тому людям із ослабленим здоров'ям варто бути особливо обережними протягом наступних двох днів - 25 і 26 серпня - на ці дати припадає серпневий пік сонячної активності.

"Коли настає магнітна буря, то перше, що реагує, - це голова - нервова система. Тобто у людей найчастіше реєструються головні болі або будь-які інші больові розлади, бо вони реалізуються усією нервовою системою. Крім того, болі в суглобах, болі в попереку, серцево-судинна система. Тобто тиск, серцева аритмія, інфаркти, інсульти в періоди магнітних бур вже з наукової статистикою на 11%. Збільшується кількість інфарктів та кількість інсультів на 7%", - каже лікарка-неврологиня Тетяна Майкова.

У  дні сонячної активності важливо слідкувати і за своїм психологічним станом. За словами лікарів, можуть докучати втома та безсоння. Аби цього уникнути і тримати себе в тонусі, необхідно знизити фізичну активність, із раціону прибрати жирну і солону їжу, алкоголь і кофеїн, більше перебувати на свіжому повітрі. Фахівці не радять піддаватися стресу, а, за можливості, необхідно прийняти теплу ванну, аби розслабитися та порелаксувати.

Магнітні бурі накрили Україну: як пережити та захиститися

Магнітні бурі накрили Україну: як пережити та захиститися

Повʼязані теми:

Наступна публікація