Махрові рушники, білизна та склянки. В "Укрзалізниці" розповіли, що пасажири крадуть найчастіше

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від початку року пасажири вкрали сім тисяч речей.

Від початку 2019 року українські пасажири у поїздах вкрали майна на 400 тисяч гривень. Про це йдеться у повідомленні "Укрзалізниці".

Загалом, за даними компанії, було вкрадено 7 тисяч речей. Найбільшу популярність мають махрові рушники – їх викрали понад 2 400 штук.

На другому місці – постільна білизна. Від початку року пасажири вкрали 957 простирадл, 975 наволочок, 638 ковдр та 47 подушок.

Пасажирів також приваблює залізничний посуд – в "Укрзалізниці" не дорахувалися 456 підсклянників, 360 чайних ложок та 180 склянок.

Укрзалізниця, інфографіка
Укрзалізниця

Нагадаємо, в "Укрзалізниці" анонсували нові вагони з шумоізоляційною підлогою, а також пообіцяли залишити в минулому "червоні килими". З поїздів категорій "Інтерсіті", "Регіональний експрес" та "Регіональний поїзд" їх вже почали прибирати. 

12 серпня голова правління "Укрзалізниці" Євген Кравцов натякнув на здорожчання квитків на поїзди. Таким чином в компанії намагаються вирішити проблему відсутності квитків у сезон відпусток та на свята.

Відео"Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

Операція "Антикилим-2"! Укрзалізниця "згортає" килими у швидкісних та регіональних поїздах. Ініціатива "килимкової" реформи в УЗ вже вдруге. У березні цього року тамтешні чиновники анонсували повну заміну покриттів у сорока нових вагонах.  Українці стають егергонезалежними! Більше ніж 12 тисяч українських родин встановили сонячні панелі.  З 1 серпня у великих супермаркетах проектуватимуть спеціальні вбиральні.  В Україні зникає картопля! Площі під посадки картоплі скоротилися утричі - до 20-26 тисяч гектарів. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.   

"Укрзалізниця" згортає килими у швидкісних та регіональних поїздах - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції