Майор Мельниченко зізнався, що його фінансував фонд Сороса

Екс-охоронець президента Кучми категорично заперечив твердження про те, що він отримував гроші від політичних сил.

Екс-майор Держохорони Микола Мельниченко після виїзду з України в 2001 році жив за рахунок гранту фонду Сороса та на гроші бізнесменів.

Розповідаючи телеканалу ТВі, на які гроші він жив за кордоном, Мельниченко сказав: "На це питання вам може відповісти Сан Санич Мороз, Григорій Омельченко, Юлія Тимошенко".

Разом з тим екс-майор заперечив твердження, що його фінансували політичні сили. "Мельниченка не фінансували, Мельниченко отримав грант від Сороса, як людина, яка потребує фінансової допомоги", - наголосив він.

"Мельниченку допомагали бізнесмени на проживання, на елементарне – на квартиру, на харчування", - додав він.

Екс-майор уточнив, що вже втратив статус політичного біженця, і що він був і є громадянином України. Торкаючись питання своїх нинішніх доходів, Мельниченко сказав: "У мене в США є невеличкий бізнес, також я тут консультую деяку фірму стосовно інвестицій і маю дохід, на який можу жити".

На прохання уточнити, який це бізнес, Мельниченко виправив себе: "Це не мій бізнес, я лише консультую бізнес у США, який робить інвестиції в Україну".

Окрім того, Мельниченко стверджує, що він хоче "вийти з політики, але для цього потрібно завершити ту справу, яку розпочато десять років тому і розставити всі крапки над "і".

Читайте також:

Нардеп-регіонал поліз у бійку з Мельниченком у ресторані

Майор Мельниченко прийшов у ЦВК на добу пізніше і без грошей

Експертиза підтвердила автентичність плівок Мельниченка

Майор Мельниченко заявив, що готує повстання проти влади

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: