Майже 100% українців відчули наслідки кризи

За регіональним розподілом підвищення цін і тарифів більше відчули в Східному і Південному регіонах України.

Наслідки кризи у квітні 2009 року відчули вже 95% населення України (у лютому 93%), проте в кількох аспектах життєва ситуація в населення не погіршилась, а навіть покращилась. Про це свідчать результати опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

Згідно з опитуванням, зростання тарифів і цін відзначили 84% (у лютому 80%), але інші показники ускладнення ситуації або не змінилися, або зменшилися.

Зокрема, затримку з виплатою заробітної плати або пенсій відзначили 10% (у лютому - 13,5%); відзначили, що були відправлені в неоплачувану відпуску 3,4% населення (у лютому - 4,6%).

Крім того, знизилися доходи в 45% (у лютому 44%), втратили роботу - 10,6% (у лютому 11%), важче виплачувати кредит стало 8% населення (у лютому було 9%), втратили частину заощаджень - 7% (було 8%), не можуть зняти гроші з депозиту 5% (і було 5%), не можуть отримати кредит 3% (було 4%).

За регіональним розподілом підвищення цін і тарифів більше відчули в Східному і Південному регіонах (87% і 86%, відповідно), менше в Західному і Центральному (82% і 80%, відповідно).

Зниження рівня доходів у Східному регіоні відчули 51% мешканців, у Центральному - 45%, в Західному і Південному - по 42%. Затримку заробітної плати і пенсій відчули 16% жителів Східного регіону, 11% - Центрального, 9% - Південного і 5% - Західного. Втрачали роботу найчастіше в Південному регіоні (13,0%), менше в Центральному (11%) і Західному (10%), і найменше - в Східному - 9%.

Опитування проводилося впродовж 3-12 квітня 2009 року. Було опитано 1984 респонденти, що проживають у всіх областях України.

Читайте також:

Росіяни стали менше довіряти Мєдвєдєву і Путіну

В Україні майже не залишилося стабільних банків

Українці відчули наслідки кризи сильніше, ніж росіяни

Більше половини українців вважають владу загрозою №1 для країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: