Майже 15% українців готові вийти на вулицю зі зброєю в руках

Основна причина росту протестних настроїв серед українців – фінансова криза та погіршення рівня життя.

Акція протесту "Ні банківському свавіллю"
zik.com.ua
Майже половина українців готові взяти участь в законних мітингах та демонстраціях. Про це свідчать результати дослідження, яке провів Центр ім. Разумкова.

За даними дослідження, 42,2% українців готові взяти участь в законних мітингах та демонстраціях. У незаконних формах протесту, пов’язаних з блокуванням руху на дорогах, вуличними заворушеннями та створенням незалежних від президента та уряду збройних формувань, готові приєднатися 23,8% населення.

Водночас 14,4% людей готові до радикальних протестів, зокрема до тих, що пов’язані із силовими чи насильницькими діями.

"Здавалося б цифра 14,4% це не дуже багато. Але реально це близько 5 млн. людей. Це величезна кількість людей. Основна причина росту протестних настроїв – це економічна причина, не політична. І ми бачимо дуже низький рівень підтримки всіх політиків і політичних сил. Тому навряд чи якійсь політичній силі вдасться очолити цей протестний рух", - заявив директор соціологічної служби центру Андрій Биченко.

Дослідження проводилося соціологічною службою Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова з 27 лютого по 5 березня 2009 року.

Було опитано 2012 респондентів віком від 18 років у всіх областях України, Києві та АР Крим. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95%.

Читайте також:

Вкладники влаштовують у банках спальні місця

"Братчики" Корчинського помочилися на посольство Росії

Профспілки погрожують новою акцією протесту

Працівникам Херсонського заводу почали виплачувати заборговану зарплату

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: