Майже 200 українців просять евакуювати їх зі Сектора Газа

В зоні палестино-ізраїльського конфлікту у Секторі Газа перебуває близько 300 громадян України, з яких 191 просить евакуювати їх.

За повідомленням посольства України в Ізраїлі, станом на 12 січня додатково 191 громадянин України виявив бажання бути евакуйованим з території Сектору Газа (52 дорослих та 139 дітей).

Посольство України в Ізраїлі підтримує постійний зв'язок з ізраїльськими військовими та державними установами, представництвами міжнародних організацій, зокрема Міжнародного Червоного Хреста, та дипломатичними місіями інших держав з метою всебічного аналізу поточної ситуації та визначення прийнятних часу й умов для організації і здійснення чергового етапу евакуації.

За оцінкою української дипломатичної установи, в найближчі дні очікується здійснення багатонаціональної евакуаційної операції іноземних громадян. У цьому контексті українська дипустанова розглядає можливість про подальше відправлення евакуйованих громадян України рейсовими літаками на Батьківщину.

Також посольство України в Державі Ізраїль повідомляє, що тіла загиблих раніше громадянки України Альбіни Аль-Жар та її сина залишаються під завалами будинку, оскільки в умовах постійних бойових дій немає можливості розпочати пошуки з застосуванням важкої спецтехніки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: