Майже 70% українців довіряють результатам виборів

При цьому 46% опитаних заявили, що під час другого туру мали місце фальсифікації.

Українці довіряють результатам президентських виборів, хоча й допускають фальсифікації. Такого виснов дійшли експерти Інституту Горшеніна на основі проведеного телефонного опитування на тему: "Підсумки другого туру президентських виборів".

Згідно з даними опитування, 68,4% українців довіряють результатам другого туру президентських виборів. Менше чверті - 24,3% - попереднім результатам Центральної виборчої комісії не довіряють, а 7,3% опитаним важко відповісти на це запитання.

Більше половини українських виборців (61,9%) не помітили ніяких порушень виборчого процесу в другому турі президентських виборів. Заявили, що були свідками порушень під час другого туру виборів, 12,5% респондентів, а 25,6% важко відповісти на поставлене запитання.

Майже половина респондентів (46%) вважають, що під час другого туру виборів мали місце фальсифікації. З них 32,1% вважають, що були фальсифікації, що не вплинули на результат виборів, і 13,9% упевнені, що фальсифікації вплинули на загальний результат виборів. Близько чверті українців (24,7%), навпаки, вважають, що вибори пройшли чесно, і майже стільки ж – 29,3% - важко відповісти на це запитання.

Більшість українців (67,8%) не вважають, що другий тур виборів можуть визнати недійсним через грубі порушення виборчого процесу. Допускають таку можливість тільки 12,9% опитаних, а 19,3% важко відповісти на це запитання.

Опитування проводилося 8-10 лютого. Усього згідно з випадковою вибіркою було опитано 1000 респондентів, старше від 18 років, у всіх обласних центрах України, Києві і Севастополі. Квотами були регіон проживання, стать і вік респондентів. Похибка репрезентативності дослідження не перевищує +/-3,2%.

Нагадаємо, 48,95% виборців проголосували за Януковича, 45,47% - за Тимошенко, за результатами підрахунку 100% протоколів дільничних виборчих комісій.

Читайте також:

Тимошенко перемагає в 14 регіонах, а Янукович - у 11

Оброблено 100% бюлетенів: Янукович переміг

Тимошенко готує публічний виступ із приводу виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: