Майже кожен другий українець готовий страйкувати

Українці не вірять владі, а наступного року збираються економити і виходити на вулиці.

63,5% українців вважають, що влада країни не здатна подолати економічну кризу.

Про це свідчать результати опитування Інституту Горшеніна, проведеного з 19 по 22 грудня в обласних центрах України, Києві та Севастополі.

Страйк профспілок
УНІАН
Майже 40 відсотків українців готові вийти на страйки
38% опитаних заявили, що готові брати участь у мітингах, страйках та інших акціях протесту, якщо криза в країні поглибиться. Цікаво, що такі настрої сьогодні характерні для всіх прошарків суспільства, незважаючи на рівень доходів людей.

За результатами дослідження також можна зробити висновок, що криза в українській економіці поглиблюється. Переважна більшість опитаних (72%) продовжують відчувати на собі наслідки підвищення цін. Все більше людей вчасно не отримують зарплату, отримують меншу зарплату, або взагалі були звільнені (з цією проблемою так чи інакше зіткнулися вже понад 50% опитаних або їхні родичі та знайомі).

Крім того, протягом останніх двох місяців сукупна частка тих, хто вважає себе забезпеченим, зменшилася з 42,4% до 30,4%, натомість частка тих, хто "зводить кінці з кінцями" збільшилася з 17,5% до 27,1%.

Українці збираються найбільше економити на продуктах (59,2% опитаних). 29,9% збираються найближчим часом робити продуктові запаси. 6,3% українців втратили внаслідок кризи свої заощадження, а от 32% відкладають гроші на випадок втрати роботи або зниження зарплати.

Нагадаємо, результати опитувань свідчать також про те, що в умовах кризи українці збираються серйозно заощаджувати на новорічному столі, святкуванні Нового року та святкових подарунках.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: