Майже тисяча донецьких шахтарів виїхала на облогу Кабміну

Пікетування Кабміну гірниками може тривати все літо, поки Мінвуглепром не почне приймати від їх шахт вугілля.

З Донецької області до Києва виїхали більше 900 шахтарів з наміром пікетувати Кабмін.

Про це повідомив голова Шахтарської територіальної організації Профспілки працівників вугільної промисловості Микола Шпатар.

Він відзначив, що до Києва відправилися 930 людей з трьох шахт на 22 автобусах.

На 2 червня намічене пікетування Кабінету міністрів працівниками трьох орендних вугледобувних підприємств Донецької області: шахтоуправління імені Чапаєва, ЗАТ "Шахта "Ждановська" і ТОВ "Шахта "Світанок".

Шахтарі цих підприємств приїдуть під стіни уряду з вимогою примусити монополіста вугільного ринку державне підприємство "Вугілля України" виконувати свої зобов'язання відповідно до укладених договорів і відновити прийом вугілля, здобутого шахтами, не підлеглими Мінвуглепрому. Також гірники мають намір вимагати надати підприємствам додаткові квоти на відвантаження твердого палива в ДП "Вугілля України".

Шахтарі повідомили, що мають намір протягом трьох днів не знімати "облогу" Кабміну, у випадку ж якщо їх вимоги не будуть виконані в цей термін, вони готові стояти під стінами Кабміну хоч все літо.

Шахтарі домагатимуться зустрічі з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко, вони хочуть особисто розповісти главі уряду про свої проблеми, оскільки, за їх словами, на письмові звернення, колективні листи і телеграми немає ніякої реакції.

Як повідомлялося, 19 березня профспілка працівників вугільної промисловості України ухвалила рішення про перенесення мінімум на місяць всеукраїнської акції протесту, проведення якої намічалося на 25 березня.

Читайте також:

Родини загиблих у Дзержинську шахтарів отримають по 100 тис. грн

Керівника кожної української шахти допитають щодо виплати зарплат

Гірників з шахти на Донеччині змусили страйкувати

Уряд знайшов на зарплату шахтарям мільярд гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: