Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Макаренко в СІЗО читає "Епоху потрясінь" і думає про душу

Екс-голова Державної митної служби читає в СІЗО мемуари колишнього глави Федеральної резервної системи США Алана Грінспена.

Екс-голова Державної митної служби Анатолій Макаренко, що знаходиться під арештом, читає в СІЗО книгу колишнього глави Федеральної резервної системи США Алана Грінспена "Епоха потрясінь", яка спонукає його задумуватися над проблемою духовності українців.

Про це Макаренко повідомив в інтерв'ю "Комерсант-Україна".

"Друзі передали мені "Епоху потрясінь" Алана Грінспена (книга колишнього глави Федеральної резервної системи США" Епоха потрясінь: проблеми і перспективи світової фінансової системи - ред.). Ось, читаю її, думаю. Головне, щоб "епоха наших потрясінь" не витрусила наші душі, щоб діти мали щастя пишатися своєю країною. А якщо вони збережуть цю гордість, значить, і ми живемо не даремно", - сказав Макаренко.

Нагадаємо, Макаренко з 24 червня перебуває під арештом.

12 серпня СБУ заявила про завершення досудового слідства у його справі. "Служба безпеки України завершила досудове слідство у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього першого заступника голови правління НАК "Нафтогаз Україна" Ігоря Діденка, колишнього голови Держмитслужби Анатолія Макаренка та інших посадових осіб зазначених державних установ у здійсненні розтрати природного газу, що належить компанії Rosukrenergo, та його незаконного митного оформлення в лютому-березні 2009 року", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що українські правозахисники заступилися за Діденка й Макаренка, відзначивши, що нова влада бореться з попередньою за допомогою механізмів кримінального переслідування.

Читайте також:

Правозахисники заступилися за Діденка та Макаренка

Суд лишив Діденка під вартою

Суди та прокуратуру звинуватили у зловживанні з утриманням українців у СІЗО

СБУ завершила слідство у справі Макаренка і Діденка

Залиште свій коментар

Вибір редакції