"МакДональдз" знайомить відвідувачів із картоплею

Цієї весни "МакДональдз Юкрейн" продовжив масштабну інформаційну кампанію про якість своїх продуктів. У квітні стартував новий проект про унікальний сорт картоплі Інноватор.

МакДональдз
Унікальний сорт картоплі Інноватор
Цієї весни "МакДональдз Юкрейн" продовжив масштабну інформаційну кампанію про якість своїх продуктів. У квітні стартував новий проект про унікальний сорт картоплі Інноватор. Тепер кожен бажаючий зможе дізнатися, чому ж у "МакДональдз" така довга картопля фрі.

Мета кампанії - познайомити всіх із сортом картоплі Інноватор, що ідеально підходить для фритюру. На підставі даних досліджень щодо найбільш поширених питань, пов'язаних із картоплею, була розроблена проста й інформативна кампанія у форматі "лікнеп". Акцент у проекті зроблено на раніше невідому для споживача інформацію. Постери та ролики мають просте візуальне рішення й підкріплені чіткими інформаційними повідомленнями.

Над створенням концепції протягом місяця працювала команда фахівців "МакДональдз" і агентства DDB Ukraine.

Ігор Клименко, креативний директор РА DDB Ukraine: "Багато відвідувачів "МакДональдз" дивуються, чому картопля фрі така довга. Ми вирішили піти простим шляхом, і просто познайомити всіх із сортом картоплі Інноватор. Зображення досить просте, а тому зрозуміле. Воно доносить всі повідомлення прямо. Ось вона - реальна картопля в натуральну величину! На нашу думку, концепція виглядає досить резонансно і буде ефективна. Ми віддали перевагу ефективності, а не креативу".

Інформаційна кампанія триватиме до 27 квітня. Для розміщення плакатів та роликів використані in-store рекламоносії: листівки на підносі, брошури, постери. Також в кампанії використовується банерна реклама в Інтернеті. Детальну інформацію про якість продуктів "МакДональдз" можна дізнатися на спеціальному сайті - http://www.mcfood.com.ua/.