Макіївські гірники припинили страйк і піднялися на поверхню

Вмовити гірників вийти з шахти вдалося лише вночі. Ситуація з виплатою їм зарплати залишається невизначеною.

Працівники "Донбасшахтобуду", які відмовлялися залишити шахту, вимагаючи виплати зарплати, сьогодні вночі були виведені на поверхню за результатами переговорів з керівництвом підприємства.

Про це повідомили в прес-службі Мінвуглепрому. Як випливає з пояснень відомства, конфліктна ситуація склалася у зв'язку з невиплатою з боку замовника - ДП "Макіїввугілля" - грошей за роботи, виконані ВАТ "Донбасшахтобуд".

"Донбасшахтобуд" у січні виконував будівельні роботи на шахті "Чайкіно", яка входить до ДП "Макіїввугілля". За них підприємство розрахувалося з виконавцем робіт на 400 тис грн.

Надалі, в лютому-березні, "Донбасшахтобуд" продовжував виконання робіт, не уклавши відповідний договір, у зв'язку з чим виникла конфліктна ситуація. Керівництво "Макіїввугілля" відмовилося підписувати акти виконаних робіт, мотивуючи це відсутністю відповідних договорів на їх виконання. За підрахунками "Донбасшахтобуду", вартість вказаних робіт складає 1 млн 119 тис грн.

На думку Мінвуглепрому, цей конфлікт має бути вирішений за допомогою юридичних служб підприємств.

Нагадаємо, вчора, 13 квітня на шахті "Чайкіно" в Макіївці Донецької області 13 робітників відмовилися підніматися на поверхню, вимагаючи виплати заробітної плати.

Читайте також:

Макіївські гірники відмовилися підніматися з шахти

Уряд знайшов на зарплату шахтарям мільярд гривень

Українські шахти зазнають збитків через дешеве російське вугілля

З-під завалів у львівській шахті врятовано чотирьох гірників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: