Маска обов’язкова: в МВС розповіли, кому загрожує штраф у 17 тисяч гривень

Маска обов’язкова: в МВС розповіли, кому загрожує штраф у 17 тисяч гривень

Фото: УНІАН

Можуть після одного попередження одразу поштрафувати на 170 гривень.

У «червоних зонах» без маски на вулицю зась, особливо, коли тримати дистанцію в місцях загального користування не виходить. Такі обмеження напередодні ввів Кабмін. І вони вже запрацювали сьогодні.

Про це йдеться в ТСН.14.00.

Таких правил доведеться дотримуватись в парках, вулицях, велосипедних доріжках, площах та зупинках.

У МВС розповідають, що людям без масок, які водночас не тримають дистанції, патрульні спершу роблять зауваження. Якщо на них не реагують - штрафують на 170 гривень. Якщо ж порушника застали в громадському транспорті - можуть виписати постанову на 17 тисяч гривень.

Бо навіть у «червоних зонах» транспорт працює за дотримання карантинних вимог. Зокрема, у столиці пасажирів можна перевозити лише на половині сидячих місць. Це приблизно 11 людей на одну маршрутку. Тож від ранку до транспорту вишиковуються довжелезні черги. Це викликає і обурення водіїв. «Ви розумієте, що 50 відсотків я не буду возити! Я залишуся без хліба і моя сім'я теж. Зрозумійте правильно», - каже водій маршрутки.

Було і так, що люди, яких не пропускали в салон, перекривали дорогу. На це столичний мер пригрозив можливим повним локдауном і закликав киян користуватися маршрутками тільки за нагальної потреби. Містяни до таких порад дослухаються неохоче. «І що мені робити? Мені тепер 40 хвилин пішки йти. Зараз кожна маршрутку ось так зупиниться і нікуди не їхатиме. Я всю ніч пропрацювала, а тепер я повинна пішки йти», - обурюється одна із пасажирок.

Новини України: у МВС попередили киян про штрафи через відсутність захисних масок

Новини України: у МВС попередили киян про штрафи через відсутність захисних масок

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація