Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Максакова розповіла, якою мовою в Україні спілкуються із її маленьким сином від Вороненкова

Марія виступила на Віденському балу в КМДА.

Російська оперна співачка та екс-депутат Держдуми Марія Максакова заспівала на Віденському балу у КМДА, йдеться у "Світському житті".

"Для мене велика честь представляти Україну на такому високому рівні. Потім, я говорю німецькою, це – моя друга рідна мова. Тому я буду рада, якщо у тому числі, посприяю зближенню з нашими австрійськими партнерами", - стверджує вона.

ВідеоМарія Максакова прокоментувала грубі висловлювання Ксенії Собчак про неї

За словами Марії, із її маленьким сином від Дениса Вороненкова всі розмовляють українською мовою.

"В садочок я його ще не віддала, мені здається, просто ще трошки рано. Йому всього півтора роки. Няня в нього – українка", - ствердила артистка.

Ксенія Собчак у своїй нещодавній прес-конференції зазначила, що за міжнародним правом, Крим – український.

"Я за це готова закрити очі на решту висловлювань", - наголосила Марія про коментар Ксенії щодо того, що Максакова не буде нікому потрібна в Україні.

Нагадаємо, у вересні 2017-го Марія Максакова дала перший урок співу в українській академії.  Вдова вбитого півроку тому російського політика Дениса Вороненкова провела перший урок у Нацакадемії керівних кадрів культури і мистецтв. Там Марія Максакова навчатиме академічного співу індивідуально двох студентів, бо захотіла працювати тільки на чверть ставки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції