Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Максимально наближені до реальності: СБУ попередила про антитерористичні навчання в Івано-Франківську

У місті можуть тимчасово обмежити або заборонити пересування людей та руху транспорту.

В Івано-Франківську 25-26 листопада відбудеться планове тактико-спеціальне антитерористичне навчання. Про це повідомляє обласне управління Служби безпеки України.

У навчаннях беруть участь підрозділи Національної поліції, Національної гвардії, Збройних Сил України, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Держспецзв’язку, представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

Зазначається, що тренування відбудуться "в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням спеціальної техніки та озброєння".

Під час навчань можливе тимчасове запровадження особливого режиму, що буде супроводжуватися у тому числі обмеженням або забороною пересування людей та руху транспорту, а також перевіркою документів, що засвідчують особу, оглядом автомобілів тощо.

У СБУ звернулися до мешканців та гостей міста з проханням "зберігати спокій, із розумінням поставитися до можливих незручностей, належним чином реагувати на законні дії та вимоги правоохоронців".

Нагадаємо, у вересні бронетехніка, пожежні та швидкі, виття сирен і автоматники спровокували в Одесі переполох. Інформація про скупчення техніки, людей зі зброєю і перекриту вулицю швидко поширилася соцмережами, а згодом  містяни почали повідомляти, що чують вибухи. Правоохоронці заспокоїли, що біля виправної колонії № 51 почалися масштабні антитерористичні навчання, максимально наближені до реальності. 

Відео Масштабні антитерористичні навчання наполохали одеситів

Бронетехніка, пожежні та швидкі, виття сирен і автоматники. В Одесі зранку переполох. Інформація про скупчення техніки, людей зі зброєю і перекриту вулицю швидко поширилася соцмережами. А згодом містяни почали повідомляти, що чують вибухи. Яка причина - з'ясовувала ТСН.

Масштабні антитерористичні навчання наполохали одеситів

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції