Мала батьківщина Януковича: у Єнакієвому справжнє паломництво

Єнакієво підтримує свого уродженця Віктора Януковича: голосувати за земляка приїхали навіть люди із заробітків у Росії.

Явка у рідному для кандидата в президенти Віктора Януковича Єнакієвому на 5 відсотків більша ніж у першому турі - майже на рівні 80 відсотків.

Особливо ретельно до голосування підготувалася міська влада. Ідеально розчистили дороги, щоб з усіх куточків Єнакієва можна було добратися до виборчих дільниць і організували транспорт. Кожен бажаючий міг доїхати до місць голосування на автобусі. У Єнакієвому 7 лютого було справжнє паломництво. Люди приїхали навіть з Росії із заробітків, щоб проголосувати за свого земляка.

З 1 по 8 клас Віктор Янукович вчився у 34-й школі на Роздолівці. Кожен третій тут його знає особисто - чи жили по сусідству, чи вчилися разом.

Виріс Янукович у робітничому районі. Від будинку бабусі, яка його й виховувала залишилися самі руїни. На цих вулицях нині живуть самі пенсіонери - найпалкіші прихильники політика. На вибори вони зібралися під співи 80-х, декого на голосування навіть принесли на руках.

Після дільниць люди зійшлися на базарі, обговорити останні новини. "По-любому за Яника - земляк", - розповіли ті, хто щойно проголосував.

Минулого разу Янукович у Єнакієвому дістав майже 75 відсотків. Його суперниця Юлія Тимошенко не набрала і 1%.

У Єнакієвому усе життя обертається навколо металургійного заводу та кількох шахт. Своєму землякові мешканці ладні пробачити все. "Хай він не прекрасний оратор, Тимошенко, звісно, говорить добре, але потрібно вірити не тільки словам", - кажуть тут.

В єнакіївській церкві, збудованій Януковичем, збираються молитися, щоб різниця у відсотках між кандидатами була максимальною.

Як згадують Януковича на "малій батьківщині", - дивіться у відеосюжеті ТСН.

Читайте також:

За всіма екзит-полами переміг Янукович

Партія регіонів оголосила Януковича президентом України

Янукович проголосував за "хороші зміни в житті"

Ющенко: українцям буде соромно за свій вибір

ВідеоМала Батьківщина Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: