Маленька Даша потребує вашої допомоги

Восьмирічна Даша Кондратенко потребує пересадки кісткового мозку. Складну операцію доведеться робити за кордоном.

Ціна життя - майже двісті тисяч доларів. Восьмирічна Даша Кондратенко потребує пересадки кісткового мозку. Складну операцію доведеться робити за кордоном. Грошей на це в родини немає.

Останні чотири місяці Даша провела в цій палаті – в онкогематологічному відділенні кримської дитячої лікарні. Півроку тому дівчинці поставили страшний діагноз – клітинна лімфома груднини. Пухлину знищували хіміотерапією.

Та можливості хіміотерапії вичерпано, і тепер урятувати дитину може тільки пересадка кісткового мозку.

"Ми намагалися, знайти донорів серед родичів (мати та батько), але стовідсоткового збігу немає, тому дівчинці потрібна пересадка від чужого донора. Такі пересадки в Україні поки що не роблять", - повідомив Валентин Усаченко, зав. відділення онкогематології Республіканської дитячої лікарні.

Зробити операцію готові лікарі Мінської клініки. Та для цього родині якнайшвидше потрібно зібрати чималу суму. Батьки продали авто, влізли в борги. Але цього мало.

"Потрібно 3-4 тижня. Якщо це буде за кордоном, то провірятимуть ще біологічні проби. Потрібно 1,4 мільйона (гривень)", - говорить батько Олег Кондратенко.

"Навіть якщо ми продамо квартиру, квартиру родичів, мі ніколи не назбираємо такої суми. Це така біда, яка не повинна повернутися. Другий рецидив не лікується", - бідкається мама Даші Світлана Кондратенко.

У рідному Мелітополі Дашу чекають друзі. Дівчинка мала вчитись у четвертому класі, але хвороба не дозволила їй цього року сісти за парту. Та Дашине місце ніхто не займає. Учителі сподіваються, що їхня найкраща учениця скоро одужає.

Даша і в лікарні часу не втрачала – навчилася вишивати, робити букети та картини із серветок. Мріє одужати і стати лікарем, як мама і тато.

РЕКВИЗИТИ ДЛЯ НАДАННЯ ДОПОМОГИ ДАШІ КОНДРАТЕНКО:

Отримувач: Приватбанк

МФО: 305299

ОКПО: 14360570

р/р: 29244825509100

Призначення платежу: Для зарахування на карту №: 6762 4620 3933 7610, Кондратенко Олег Петрович. Фінансова допомога на лікування доньки

Телефон мами Даші Світлани Кондратенко: (096)289-14-74

ВідеоМаленька Даша потребує вашої допомоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: