Маленький герой

13-річний хлопчик із села на Житомирщині врятував трьох своїх сестричок.

13-річний хлопчик із села на Житомирщині врятував трьох своїх сестричок. Він виніс дівчаток із вогню. Сестрички мають по два і три роки.

Усе закінчилося добре. Зараз рятівник каже, що страшно й подумати, що могло б бути, якби він не пішов одразу додому після школи. Його сестрички в цей час бавились сірниками.

У будинку Слободанюків гамірно від самого ранку. Троє найменших дівчат - трирічна Аліса та двійнята Софійка та Марійка, задають ритм усьому дому. Щодня дівчатка під наглядом бабусі Майї Василівни, бо дитячого садка в селі немає. Мама працює вчителем історії у школі. Старші брати - Василь і Анатолій на уроках. Того дня, як завжди, бабуся поралася по господарству.

Бабуся і не здогадувалася, що в цей момент усередині будинку вирував вогонь. Анатолій, на щастя, не затримався з друзями на вулиці, а після школи відразу пішов до хати.

Поки виносив одну з сестер, у хаті зайнялися стіни. По Марійку й Алісу хлопець добирався поповзом. Від диму виїдало очі.

Сестрички живі - це головне. Пожежники кажуть, ще б кілька хвилин і рятувати було б нікого.

Після пожежі вціліла тільки одна іграшка. Мама виховує дітей одна, тож відремонтувати будинок без допомоги не має за що. Просити помочі погорільці пішли до райдержадміністрації. Там пообіцяли виділити 50 гривень після 20-го листопада.
Малечу тепер без нагляду не залишають ні на хвилинку.

Відео13-річний хлопчик виніс із вогню трьох сестричок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: