Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Маленький українець потрапив до команди професійних гонщиків в Іспанії та готовий підкорювати "Формулу-1"

"Український Шумахер" фактично живе на дві країни.

Лідером першості Іспанії з картингу став 8-річний Сашко Бондарев, який уже змагається у складі професійної команди і мріє про "Формулу-1". Дитина дуже багато працює, бо має одночасно і тренуватися, і добре вчитися в школі, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сашко вже має кубок, яким нині пишається найбільше – це перемога у складі команди профі. Мріяти про перегони він почав іще 3-річним, а сама ідея виникла з дитячого мультику. "Але зараз я хочу бути не як Макквін, а як Феттель", - пояснив він. Мрією дитини є досягати якомога кращих результатів, аби його помітили і запросили до "Формули-1". Поки ж хлопчик живе між Іспанією та Україною – в одній країні тренується і виступає, в іншій навчається у школі в третьому класі.

ВідеоВосьмирічний "український Шумахер" розповів про мрії та переживання перед змаганнями

Сашко Бондарев - лідер Чемпіонату Іспанії з картингу, змагається там у складі професійної команди і мріє про "Формулу-1". Дитина фактично живе на дві країни, дуже багато працює, бо треба тренуватись і добре вчитися в школі. ТСН провела один день із "українським Шумахером".

Восьмирічний "український Шумахер" розповів про мрії та переживання перед змаганнями

Пропущені уроки Сашко відпрацьовує  домашніми завданнями та надолужує дружбу з одноклассниками, котрі дізнаються про його перемоги з інтернету. Сам чемпіон не зазнається, а від уваги навіть ніяковіє. "Я ж просто приходжу, і все. Починається ось це все", - каже він. Картингова траса на автодромі "Чайка" для нього добре знайома, а перший тренер Олександр Кононець розхвалює своїх вихованців. "Вони на трасі чоловіки, міліметр вони не віддадуть, не посунуться. Виходять – там ідуть, розмовляють. Конкуренція тут, там дружба", - розповів наставник.

Сашко у віці 7 років переміг в усіх вітчизняних перегонах, тож батьки вирішили докласти зусиль, щоби хлопець мав можливість ганяти в Європі.  Хтось із сім’ї обов’язково їздить із малим на закордонні змагання. "Мама каже: я хвилююся, а ти їдеш. Я всі твої хвилювання забираю на себе. Буває страшно перед гонкою. А коли вже стартував, то нічого страшного вже немає. Треба згадати трасу, де які повороти", - розповів юний гонщик. Він уже посів 6 місце серед 36 учасників чемпіонату світу, а тепер мріє про перемогу.

Кореспондент ТСН Оксана Муляр

Залиште свій коментар

Вибір редакції