"Малоймовірно у найближчі 3-5 років": у Єврокомісії оцінили перспективи вступу України до ЄС

Автор
Яна КовальЯна Коваль
Дата публікації
Перегляди
879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Малоймовірно у найближчі 3-5 років": у Єврокомісії оцінили перспективи вступу України до ЄС

Фото: Associated Press

Поки що політична атмосфера всередині ЄС не сприяє його подальшому розширенню.

Віцепрезидент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс прокоментував перспективи вступу України до ЄС: він не бачить країну в Європейському Союзі у найближчі 3-5 років.

Про це Валдіс Домбровскіс заявив у інтерв'ю РБК-Україна.

За думкою спікера, Євросоюз підтримує роботу України щодо тіснішої інтеграції в ЄС:

"Що стосується вступу до ЄС, це в першу чергу політичне питання, яке має одноголосно бути підтримане всіма країнами-членами - відкриття нових переговорів про вступ. І вже в рамках цього процесу переговорів з'являється дорожня карта", - заявив він.

Домбровскіс вважає, що це питання треба зберігати на порядку денному, але в короткостроковій перспективі важливо концентруватися на максимальному використанні можливостей, які дає Угода про асоціацію.

На питання про те, що в найближчі 3-5 років питання про запуск процедури членства України в ЄС навряд чи буде розглянуте, він відповів:

"Я так думаю, з урахуванням політичної ситуації в ЄС, того як проходять питання щодо розширення, то так, думаю, що, на жаль, це малоймовірно в найближчі роки".

Нагадаємо, віцепрезидент Єврокомісії заявив про "вражаючі" успіхи України за 30 років. Він також зазначив, що Європейська комісія вітає законопроєкти щодо відновлення роботи Вищої кваліфікаційної комісії суддів та Вищої ради правосуддя згідно з рекомендаціями Венеційської комісії.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
879
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація