Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Малюк, який вдавився льодяником, опритомнів і попросив улюблені мультики

Лікарі констатують, що у хлопчика відсутні критичні ознаки ураження центральної нервової системи

Покликав маму та попросив молока. Трирічний Вітя, який ледь не помер через звичайний льодяник, вийшов із коми та почав самостійно дихати, йдеться в ТСН.16.45.

У лікарню малого доправили без свідомості, він випадково ковтнув цукерку на паличці, та застрягла в горлі та перекрила дихання. І хоча батькам вдалося виштовхнути її з горла малого, хлопчик до тями не приходив.

Його повезли в районну лікарню, там під'єднали до апарата штучного дихання. Але після того, як історію хлопчика розповіла ТСН, із Вінниці терміново надіслали реанімобіль та перевезли Вітю в обласну дитячу лікарню.

Там він вийшов із коми, почав дихати та говорити. А ще просить дозволу дивитися мультики.

«Він все пам’ятає, як звати його тата, брат, сестричку, що вдома. Він побачив телефон, попросив мультики «Папалям». Це мультики його улюблені. «Розкажи казочку», - я йому розказувала. Реакція в нього, він все пам’ятає, дуже хороша», - говорить мама Віті.

«Задишки немає, ознак  серйозного враження легень і серця немає. Відсутні також і критичні ознаки ураження центральної нервової системи. Є всі дані про те, що все буде добре», - уточнює завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії обласної дитячої лікарні Анатолій Стародуб.

Відео3-річний хлопчик, який ледь не помер через льодяник, вийшов з коми

Покликав маму та попросив молока. Трирічний Вітя, який ледь не помер через звичайний льодяник, вийшов із коми та почав самостійно дихати. У лікарню малого доправили без свідомості: він випадково ковтнув цукерку на паличці, та застрягла в горлі та перекрила дихання. 

3-річний хлопчик, який ледь не помер через льодяник, вийшов з коми

Залиште свій коментар

Вибір редакції