Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Малюк, якого мама жбурнула з мосту у Миколаєві, одужує і готується до хрестин

Патрульний, який врятував хлопчика, мріє стати йому хрещеним батьком

Дев'ятимісячного Павлика, якого рідна матір у Миколаєві викинула з мосту в річку, перевели в загальну палату. Дитина почувається добре, і медики називають це дивом. ТСН розповідала, три тижні тому нетвереза жінка жбурнула немовля у воду з 20 метрової висоти. Його рятівник – патрульний Андрій Бєлоус щодня провідує Павлика і мріє стати його хрещеним батьком.

Андрій Бєлоус звично прямує до свого підопічного. Павлик його вже впізнає.

«З кожним днем стає все більш активнішим. Наче нічого і не було» , - розповідає патрульний.

Лікарі кажуть, життя Павлика врятував комбінезон, який роздувся у воді. Після 15 хвилин у крижаній воді, малюк тиждень був у комі 

«Той факт переохолодження, який був, він захистив його мозок. Його розвиток відповідає віку. Це диво. Дитина вдруге народився в сорочці, не знаю, під щасливою зіркою», - каже завідувач неврологічного відділення Миколаївської обласної дитячої лікарні Ольга Сєргєєва.

Для медиків Павлик тепер як рідний. Натомість рідна матір хлопчика зараз у СІЗО. Одразу після скоєного вона зізналася, що викинула сина через те, що посварилася з його батьком, який сидить у в’язниці. Але потім свідчення змінила, начебто малюк випав в неї з рук.

43-річна жінка приїхала до Миколаєва з Луганська. Там залишилися її двоє дорослих дітей. Ніде не працювала і пиячила, розповідає Наталя Обрубова. Вона Павлику - тітка з боку батька.  Родичі тепер хочуть всиновити малюка.

ВідеоПоліпшився стан немовляти, якого мама викинула з мосту в Миколаєві

9-місячного Павлика, якого рідна мати у Миколаєві викинула з мосту в річку, перевели в загальну палату. Дитина почувається добре, і медики називають це дивом. Три тижні тому нетвереза жінка жбурнула немовля у воду з 20-метрової висоти. Патрульні разом із рятувальниками човнової станції виловили дитину за лічені хвилини. 

Поліпшився стан немовляти, якого мама викинула з мосту в Миколаєві

Кажуть, що татка в свідоцтво Павлика жінка не вписала. Щоб отримувати допомогу від держави, як матір-одиначка. Але у службі в справах дітей пояснюють, що поки матір хлопчика не позбавлять батьківських прав, його можна взяти лише під опіку.

Натомість рятівник Павлика вже попросив його родичів, щоб вони дозволили йому з напарницею стати хлопчику хрещеними батьками . 

«Після реанімації, коли вийшов з коми, взяв його на руки, важко було стримувати емоції. Я вважаю, що сам Бог обрав, щоб я став його хрещеним батьком», - каже інспектор патрульної поліції Миколаєва Андрій Бєлоус.

Залиште свій коментар

Вибір редакції