Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Малюнки проти наркотиків: як в Ірпені борються з розповсюдженням речовин

Малюнки проти наркотиків: як в Ірпені борються з розповсюдженням речовин

Проблема об'єднала громаду.

У багатьох містах на стінах можна побачити написи, що рекламують канали в месенджері Телеграм, які займаються незаконним розповсюдженням наркотиків. Саме такі рекламні написи побачила Ірпені місцева мешканка Людмила Першин. Вона координує групу чистий Ірпінь, тому пройти повз це не змогла.

Як у місті борються з розповсюдженням наркотиків — у сюжеті Сніданку з 1+1.

Жінка одразу вирішила діяти, але спочатку зв'язалась з поліцією, аби уточнити: якщо вона буде замальовувати таку рекламу, то чи не розцінять її дії, як вандалізм. 

“Керівники поліції відгукнулися, сказали, що обов'язково поліцейські долучаться і будуть допомагати. Керівник поліції дав вказівку патрульним службам міста, коли вони патрулюють вулиці і бачать локації реклами телеграм-каналів з наркотиками, то щоб фіксували точну адресу, фотографували і передавали певному відповідальному працівнику в ірпінській поліції”, - розповіла жінка.

Вже позавчора Людмила разом із поліцейськими почала зафарбовувати рекламу Телеграм-каналів. Результати їхніх дій ви можете побачити зараз. Так, це тимчасовий засіб, так би мовити. Далі зафарбовані ділянки у відповідний до паркану колір мають пофарбувати комунальники. До речі, паркан, на якому було найбільше написів, - шкільний. Виходить він на міський парк, де є дуже багато дітей. До речі, саме вони позавчора неабияк допомогли Людмилі та поліцейським.

Відео Малюнки проти наркотиків: як у містечку під Києвом доросла проблема об'єднала громаду

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками та їхнім незаконним обігом відзначається в світі сьогодні, 26 червня. Як з незаконним розповсюдженням наркотиків може боротися кожен з нас - дивіться. 

Малюнки проти наркотиків: як у містечку під Києвом доросла проблема об'єднала громаду

Правоохоронці розповідають, що через специфіку телеграму, його анонімність, вирахувати людину, яка збуває наркотики, саме організатора, - дуже складно. Це цілий комплекс слідчих дій.

“Безпосередньо Ірпінським відділом поліції протягом цього року вже задокументовано три факти збуту наркотичних засобів за допомогою телеграм-каналів. Ми затримали безпосередньо осіб, які здійснюють розповсюдження, притягнули їх до кримінальної відповідальності”, - каже начальник Ірпінського відділку поліції Валерій Євтушенко 

 Поліцейські радять кидати посилання на телеграм-канали з наркотиками спеціальному телеграм-боту під назвою "Стоп-наркотик". Це спеціальний інструмент МВС. Також просять телефонувати до поліції і повідомляти, що саме і де побачили.

Залиште свій коментар

Вибір редакції