Мама Оксани Макар розповіла про свою репутацію, та на що тратить гроші доньки

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Оксани Макар розповіла про свою репутацію, та на що тратить гроші доньки

Мама Оксани Макар не бере грошей за інтерв'ю / Фото: Сегодня

Усім необхідним постраждалу дівчину забезпечили небайдужі люди та благодійні фонди.

Мама зґвалтованої та покаліченої Оксани Макар Тетяна Суровицька розповіла, що не витрачає кошти, які переказують на лікування доньки, на власні потреби, та не бере гроші зі ЗМІ за інтерв'ю.

"Кажуть, що в ніч з п'ятниці на суботу я літала в Москву - давала інтерв'ю. Хоча в той час Оксанці проводили процедури, а після я спала. Також кажуть, що я спілкуюся з журналістами за гроші, що в мене сумнівна репутація", - повідомила виданню "Сегодня" Тетяна Суровицька.

За її словами, усі такі повідомлення є брехнею. Також вона додала, що усі кошти, зібрані на лікування, йдуть саме на лікування, а не на щось інше.

"Зізнаюся вам чесно: мої близькі купували мені білизну, в якій би я змогла поїхати в Донецьк. Про яку оплату може йти мова?! Подивіться на мене. Я виглядаю багатою?, - додала жінка, коментуючи чутки про нецільове використання перерахованих коштів.

За словами мами Оксани, на сьогодні у доньки немає потреби в чому-небудь. Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" все сплатив.

Нагадаємо, у суботу, 17 березня, лікарі повідомили, що стан здоров'я потерпілої трохи покращився. Внутрішні органи почали відновлювати свої функції.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
30к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація