Мама Оксани Макар попросила міліцію не пускати журналістів на похорон

Дата публікації
Перегляди
4921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Оксани Макар попросила міліцію не пускати журналістів на похорон

Рідні Оксани Макар просять не пускати сторонніх на похорон / Фото: donbass.ua

Рідні зґвалтованої дівчини написали заяву до міліції, щоб на похоронах заборонили фото- і відеозйомку.

Родина Оксани Макар звернулися до міліції із заявою, в якій просять не пускати сторонніх людей на похорон дівчини.

Про це Уніан повідомила начальник Сектору зв'язків з громадськістю УМВС України в Миколаївській області Ольга Передеренко.

Зокрема, у заяві, підписаній бабусею Оксани Макар, міститься прохання не допускати сторонніх, а її матір Тетяна Суровицька конкретизувала: "Не допускати журналістів і не виконувати фото-, відеозйомку".

"Чому вони про це просять, я не знаю", - зазначила Передеренко, наголосивши, що у заявці вказано час – з 30 березня до 31 березня.

Водночас активісти "Гард-N", які проводили акції на підтримку Оксани Макар і на часі допомагають її родині в організації похорону, пояснюють такі прохання тим, що рідні хочуть спокійно попрощатися з Оксаною.

"Після похорону мама відповість на всі запитання. А поки вона просто хоче побути з дочкою", - сказав представник організації Юрій Круцилов.

"Журналісти нескінченно ставлять питання про гроші. Я можу від імені Тетяни Суровицької заявити, що всі зібрані гроші вона передасть або Олександрі Поповій (жорстоко побитій 9 березня у барі в Миколаєві 18-річній дівчині, – ред.), або іншим хворим дітям, або жертвам насильства", - додав активіст.

Охорону громадського порядку на місці забезпечуватимуть співробітники міліції, визначаючи по ситуації необхідність залучення додаткових сил, пояснила Передеренко. За її словами, існують спеціальні розрахунки кількості співробітників правоохоронних органів на кількість жителів населених пунктів.

Поховають Оксану Макар у селі Шевченко, за 4 км від селища Луч, де жила Оксана, в межах однієї сільради, оскільки у Лучі кладовища немає.

За словами Круцилова, міський голова Миколаєва Володимир Чайка розпорядився надати для журналістів автобуси, які доставлять їх у селище Луч.

Як повідомллося раніше, через постійні візити "настирливих" журналістів і через дуже велику кількість бажаючих попрощатися з жертвою резонансного злочину Оксаною Макар біля дому, в якому вона жила, а зараз у квартирі якого стоїть труна з її тілом, була виставлена міліція.

Наряд міліції нікого не пускає в квартиру і під'їзд будинку на прохання матері Оксани Тетяни Суровицької.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4921
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація