"Мама пішла за татом": з різницею в один день від коронавірусу під Дніпром помер легендарний кіборг і його дружина

"Мама пішла за татом": з різницею в один день від коронавірусу під Дніпром помер легендарний кіборг і його дружина

У чоловіка діагностували рак і коронавірус.

У Кам'янському Дніпропетровської області від коронавірусу померло подружжя. 28 березня не стало колишнього бійця АТО, кіборга Ігоря Гофмана, наступного дня COVID-19 забрав життя його дружини Алли.

Про це в соцмережі повідомила донька подружжя Віра Гофман.

"Все, мій мозок вже відмовляється просто вірити в те, що відбувається. Мама пішла за татом, сьогодні не стало і її. Коронавірус, тепер віримо", - написала вона.

Днем раніше жінка опубліковала пост про смерть батька Ігора Гофмана. Йому було 57.

"Його більше немає. Вранці 28 березня його серце зупинилося. Виходячи з його останнього бажання, яке він встиг обговорити з нами, прощання, похорон не буде. Пам'ятайте його таким яким він був, а не те, що від нього залишилося в боротьбі з тяжкою хворобою. Це його бажання, проти якого ми не підемо. Велике прохання, мама в лікарні, в дуже важкому стані, їй ще не сказали, скажімо, коли стан стабілізується, тому співчуття пізніше", - писала 28 березня Віра.

Жінка також повідомила, що через позитивний тест на коронавірус "ім не дадуть організувати нормальне прощання".

Ігор Гофман служив у 93-й бригаді кулеметником. У складі бригади він захищав Донецький аеропорт. У чоловіка діагностували рак і він тривалий час боровся із хворобою. Також у нього виявили коронавірус.

Нагадаємо, що у Київській області через COVID-19 13 дітей залишилися без обох батьків. У столичній лікарні від ускладнень коронавірусу померла багатодітна матір Діана Родікова. За тиждень до цього пішов із життя її чоловік Володимир.

Новини світу: протягом року знадобляться нові вакцини проти коронавірусу

Новини світу: протягом року знадобляться нові вакцини проти коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація